قیمت هتل آپارتمان های مشهد برای تاسوعا و عاشورا

تاریخ انتشار: 1398/06/03

قیمت هتل آپارتمان های مشهد برای تاسوعا و عاشورا

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در تاسوعا و عاشورا

هر ساله با آغاز ماه محرم، شهر مشهد یکی از مقاصد اصلی هموطنان عزیزمان می باشد. در ماه محرم و به ویژه روزهای تاسوعا و عاشورا در سراسر کشور عزیزمان مراسم های عزاداری برگزار می شود اما در شهر های زیارتی مانند قم و مشهد، این مراسم های سوگواری و مذهبی حال و هوای دیگری دارد. برگزاری مراسم های عزای حسینی و تاسوعا و عاشورا دارای آیین ها و رسوم مختلفی ست که رعایت می شود. حال که در آستانه آغاز ماه محرم و روزهای پر فیض تاسوعا و عاشورا هستیم بد نیست با قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم آشنا شوید تا اگر قصد سفر به مشهد را دارید برای هزینه های سفر مشهد برنامه ریزی بهتری داشته باشید. برای رزرو هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد در تمام ایام سال با سایت زواران تماس بگیرید.

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن در مشهد از هتل آپارتمان های جدید شهر مشهد محسوب می شود که در سال 96 افتتاح شده است. هتل آپارتمان هومن در خیابان شیرازی مشهد قرار دارد و حدودا یک ربع پیاده روی تا حرم امام رضا دارد. هتل آپارتمان هومن کیفیت خوبی دارد و خدمات مناسبی را ب نسبت قیمتش به زائران مشهد ارائه می دهد. کیفیت غذای هتل هومن نیز مطلوب و قابل قبول است.

قیمت هتل آپارتمان هومن برای تاسوعا و عاشورا نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

از ویژگی های مهم هتل آپارتمان پارادایس مشهد که مورد توجه اکثر مسافران مشهد قرار می گیرد، نزدیک بودن به حرم مطهر است. هتل آپارتمان پارادایس مشهد در سال 92 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده و به دلیل قرار گرفتن در خیابان امام رضا5 تا حرم فاصله چندانی ندارد. برای مسافرانی که مسافت تا حرم و رفت و آمد به حرم مطهر در مشهد اهمیت زیادی دارد، رزرو هتل آپارتمان پارادایس در مشهد می تواند گزینه خوبی باشد.

قیمت هتل آپارتمان پارادایس در مشهد در ایام تاسوعا و عاشورا نفری 130.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان پارادایس: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم - سمت راست

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد به تازگی و در سال 93 بازسازی شده است. هتل آپارتمان درویش تمیز و مرتب است و چیدمان های زیبایی در لابی و اتاق ها دارد. همچنین محیط دلباز هتل آپارتمان درویش در مشهد اقامت خوبی در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برایتان رقم خواهد زد. اگر به دنبال رزرو هتل ارزان در مشهد هستید هتل آپارتمان درویش در مشهد علاوه بر قیمت مناسب، فاصله کوتاهی تا حرم نیز دارد.

قیمت هتل آپارتمان درویش مشهد برای عاشورا و تاسوعا در مشهد نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان درویش : مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان درویش مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/06/03 

نماد اعتماد الکترونیکی