قیمت هتل های مشهد قبل از اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/02

قیمت هتل های مشهد قبل از اربعین

قیمت هتل در مشهد برای مهرماه قبل از اربعین

ماه مهر در مشهد آب و هوای معتدل و مطلوبی دارد. از طرفی با شروع به کار مدارس و دانشگاه ها مسافران زیادی به شهر های خود بازگشته اند. اربعین امسال در اواخر مهرماه واقع شده و هتل های مشهد در این ایام پیک با افزایش قیمت همراهند پس اگر قصد سفر به مشهد در مهرماه با قیمت مناسب را دارید. بهتر است قبل از اربعین سفر خود را انجام دهید و با هزینه ای که در اربعین قادر به رزرو هتل آپارتمان های مشهد هستید، هتل های ستاره دار را رزرو کنید. قیمت هتل های خوب مشهد را برای مهرماه تا قبل از اربعین در این مطلب میخوانید. برای رزرو هتل در مشهد برای مهرماه و اربعین می توانید با سایت زواران تماس بگیرید.

هتل جم مشهد

هتل سه ستاره جم مشهد از هتل های با کیفیت و قدیمی شهر مشهد می باشد که از سال 63 فعالیت خود را آغاز کرده است. بازسازی هتل جم امکانات و خدمات هتل را بهبود بخشیده است. محل قرارگیری هتل جم در مشهد به گونه ایست که از شلوغی های اطراف حرم امام رضا به دور می باشد و محیط دنج و دلنشینی دارد. کیفیت خوب غذا در کنار 2طبقه پارکینگ اختصاصی برای اقامت با آسایش خیال در شهر مشهد مناسب است.

قیمت هتل جم در مشهد برای 1تا25 مهرماه نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل جم : مشهد - خیابان پاسداران - جنب سینما قدس

هتل جم مشهد

هتل ایثار مشهد

هتل دو ستاره ایثار مشهد به تازگی و در سال 94 بازسازی شده است. این بازسازی باعث شده انتظارات شما از هتل خوب 2 یا حتی 3 ستاره براورده شود. هتل ایثار در مشهد بسیار شیک و چیدمان های زیبایی دارد و محیط مناسبی برای اقامت در مشهد مهیا کرده است. هتل ایثار مشهد فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر امام رضا دارد و تنها با حدود 10 دقیقه پیاده روی می توانید به زیارت بروید.

قیمت هتل ایثار در مشهد برای اول تا 25 مهر نفری 130.000 تومان است.

آدرس هتل ایثار : مشهد - خیابان اندرزگو12

هتل ایثار مشهد

هتل نیما مشهد

هتل نیما مشهد از هتل های سه ستاره نزدیک به حرم در مشهد می باشد که به دلیل کیفیت خوب خدمات و قیمت بسیار مناسب، مورد استقبال تعداد زیادی از مسافران مشهد قرار گرفته است. هتل نیما دارای غرفه برای خرید سوغاتی می باشد که بی تردید خیال شما را بابت خرید آسوده می کند. هتل سه ستاره نیما مشهد در سال 97 بازسازی شده است.

قیمت هتل نیما مشهد برای قبل از اربعین نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نیما مشهد: خیابان طبرسی-بین طبرسی 25 و 27

هتل نیما مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/02


 

نماد اعتماد الکترونیکی