قیمت رزرو هتل های مشهد برای اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/17

قیمت رزرو هتل های مشهد برای اربعین

قیمت هتل های مشهد در اربعین

تنها یک هفته تا اربعین باقیمانده و تعداد زیادی از مسافران مشهد هتل محل اقامتشان در مشهد را رزرو کرده اند. اگر شما هنوز برای اربعین هتل در مشهد رزرو نکرده اید بهتر است هرچه زودتر با سایت زواران تماس گرفته و هتل مورد نظرتان در مشهد را رزرو کنید. قیمت هتل های مشهد به ویژه هتل های نزدیک حرم در مشهد برای ایام پیک نظیر اربعین کمی افزایش میابد اما از طریق سایت زواران می توانید مناسب ترین قیمت را برای هتل های مشهد دریافت کنید.

هتل علمدار مشهد

هتل دو ستاره علمدار در مشهد از هتل های نزدیک به حرم مطهر است که تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) دارد. هتل علمدار مشهد دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد که خدمات مطلوبی به مسافران مشهد ارائه می دهد. اتاق های هتل علمدار مشهد بزرگ، نورگیر و شیک هستند. هتل علمدار را می توان از نوسازترین هتل های نزدیک حرم دانست که در سال 98 افتتاح شده است.

قیمت هتل علمدار مشهد برای اربعین نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل علمدار مشهد : امام رضا 5 - چهنو 6

هتل علمدار مشهد

هتل آلتون مشهد

از هتل های خوب خیابان شیرازی مشهد می توان هتل آلتون مشهد را نام برد. با اقامت در هتل آلتون مشهد 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا در مشهد دارید. هتل آلتون در مشهد سال 93 بازسازی شده است. کیفیت غذای هتل آلتون مشهد بسیار مطلوب و قابل قبول می باشد. دسر، سالادهای فصل و نوشیدنی های متنوع به صورت بوفه در رستوران هتل آلتون سرو می گردد.

قیمت هتل آلتون در مشهد در اربعین نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل آلتون : مشهد - خیابان شیرازی 21

هتل آلتون مشهد

هتل آرین مشهد

هتل آپارتمان آرین مشهد از نزدیک ترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم مطهر می باشد که در خیابان امام رضا3 واقع شده است و 5 دقیقه پیاد روی تا حرم امام رضا در مشهد دارد. آرین با اینکه در دسته هتل آپارتمان های مشهد قرار می گیرد اما خدمات و امکاناتش در حد هتل های سه ستاره می باشد. به همین دلیل بسیار مورد استقبال مسافران مشهد قرار می گیرد و رضایت آنها را نیز جلب می کند.

قیمت هتل آپارتمان آرین مشهد برای رزرو اربعین نفری 140.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آرین : مشهد - خیابان امام رضا - ابتدای امام رضا 3

هتل آرین مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/17


 

{enamadx}