قیمت هتل های دو ستاره مشهد برای اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/04

قیمت هتل های دو ستاره مشهد برای اربعین

قیمت هتل در مشهد برای اربعین

اربعین زمان بسیار مناسبی برای سفر به مشهد می باشد. از آنجا که اربعین تعطیلی رسمی ست و امسال روز شنبه قرار گرفته بنابراین فرصت بسیار خوبی برای سفر دو سه روزه و زیارت امام رضا(ع) برایتان فراهم شده است. برنامه های مذهبی و مفید که در حرم مطهر مشهد و مساجد مشهد برگزار می شود، سبب می شود تا از سفر خود نهایت استفاده معنوی را ببرید. قیمت تعدادی از هتل های نزدیک حرم مشهد با درجه دو ستاره را در ادامه این مطلب زواران می خوانید. برای رزرو هتل در مشهد و اقامت در مشهد با سایت زواران تماس بگیرید.

رزرو هتل برای اربعین در مشهد : 1008088(0519)

هتل نخل فردوس مشهد

هتل نخل فردوس در مشهد از هتل های خوب نزدیک به حرم مطهر می باشد. این هتل دو ستاره حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا دارد. هتل دو ستاره نخل فردوس مشهد از هتل های نوساز تازه تاسیس می باشد که محیط تمیز و مرتبی دارد و تماما با ابزار و وسایل مدرن و شیک چیده شده است. کیفیت خوب غذای هتل نخل فردوس مشهد و تنوع بالای آن رضایت مسافران مشهد را در مدت اقامتشان جلب می کند.

قیمت هتل نخل فردوس مشهد در 26تا28 مهرماه و مصادف با اربعین نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نخل فردوس : مشهد - خیابان امام رضا 11

هتل نخل فردوس مشهد

هتل کوثر مشهد

هتل دو ستاره کوثر در مشهد از هتل های قدیمی شهر مشهد است که در فاصله بسیار کوتاهی تا حرم مطهر امام رضا(ع) قرار دارد. هتل کوثر در مشهد محیطی آرام و دنج دارد و با تجهیزات و امکانات خوب خود محیطی مناسب برای اقامت در مشهد فراهم کرده است. لمکده فضای باز و سنتی هتل کوثر مشهد بسیار مورد استقبال زائران مشهد قرار گرفته است.

هتل کوثر مشهد برای اربعین در 25 تا 28 ماه مهر نفری 125.000 تومان می باشد.

آدرس هتل کوثر : مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس - ضلع شمالی بازار رضا

هتل کوثر مشهد

هتل شاکر مشهد

هتل شاکر در مشهد هرچند با فاصله بیشتری تا حرم مشهد قرار دارد و ممکن است پیاده روی از هتل شاکر مشهد تا حرم برایتان اندکی دشوار باشد اما 12 نوبت سرویس رفت و برگشت رایگان به حرم، زیازت امام رضا(ع) را برایتان به خوبی میسر می کند. اگر با ماشین شخصی خود به مشهد سفر می کنید پارکینگ هتل شاکر مشهد خیال شما را آسوده می کند.

قیمت هتل شاکر مشهد برای رزرو اربعین در 26ام تا 28ام مهر نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل شاکر : مشهد - خیابان امام رضا 32 - بین چهارراه اول و دوم

هتل شاکر مشهد

تاریخ انتشار : 1398/07/04
 

نماد اعتماد الکترونیکی