قیمت هتل های مشهد در اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/09

قیمت هتل های مشهد در اربعین

قیمت هتل در مشهد برای اربعین

شهر مشهد هر ساله در ماه های محرم و صفر پذیرای مسافران زیادی ست که به این شهر مذهبی سفر می کنند. در اربعین تعداد مسافران مشهد به اوج خود می رسد و هتل های نزدیک حرم مطهر مملو از زائرانی هستند که به شوق زیارت امام رضا(ع) در این روز عزیز به مشهد سفر کرده اند. بسیاری از مسافران از روزها و هفته ها قبل هتل مورد نظرشان را رزرو می کنند به همین دلیل هتل ها ظرفیت مسافر حضوری و مسافران در روزهای آخر را ندارند. شما هم اگر قصد سفر به مشهد را دارید اکنون که حدود دو هفته تا اربعین زمان باقیست با سایت زواران تماس بگیرید تا هتل مورد نظرتان را قبل از تکمیل ظرفیت رزرو کنید. قیمت تعدادی از هتل های شهر مشهد برای اربعین را در ادامه می خوانید برای دانستن قیمت هتل های بیشتر با زواران در تماس باشید.

هتل خیام مشهد

هتل سه ستاره خیام در مشهد از هتل های با سابقه در شهر مشهد می باشد که از سال 75 پذایرای زائران مشهد است. بازسازی هتل خیام مشهد در سال 95 خدمات و امکانات هتل خیام مشهد را به روز کرده است. رستوران بزرگ و شیک به همراه غذای بوفه و باکیفیت رضایت مسافران مشهد را جلب نموده است. قیمت هتل خیام همیشه بسیار مناسب و منصفانه می باشد.

قیمت هتل خیام مشهد برای اربعین نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل خیام : مشهد - خیابان شیرازی - چهارراه شهدا

هتل خیام مشهد

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان سارینا مشهد با وجود اینکه مجوز هتل آپارتمان را دارد اما خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد. از ویژگی های بارز هتل آپارتمان سارینا در مشهد نزدیک بودن به حرم مطهر است. هتل آپارتمان سارینا مشهد در خیابان امام رضا5 واقع شده و کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا دارد. لابی و اتاق های دلباز و زیبا، اقامت در مشهد را برایتان لذت بخش می کند.

قیمت هتل آپارتمان سارینا در مشهد برای اربعین98 نفری 95.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سارینا : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان وطن مشهد از هتل آپارتمان های نوساز در مشهد می باشد. هتل آپارتمان وطن در مشهد از سال 97 با چیدمان های زیبا و فضای آرامش بخش خود آغاز به کار کرده است. هتل آپارتمان وطن در مشهد تمیز و مرتب بوده و خیال مسافران مشهد را از این بابت آسوده کرده است. با اقامت در هتل آپارتمان وطن مشهد تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد فاصله دارید.

قیمت هتل آپارتمان وطن مشهد در اربعین امسال نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان وطن : مشهد - امام رضا 5 - چهنو3

هتل آپارتمان وطن مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/09


 

نماد اعتماد الکترونیکی