قیمت هتل آپارتمان های مشهد در اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/10

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در اربعین

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای اربعین

با نزدیک شدن به اربعین حسینی، شاهد تعداد زیادی از هموطنان عزیز هستیم که قصد سفر به مشهد را دارند و از اکنون اقدام به رزرو محل اقامتشان در مشهد کرده اند. در اربعین قیمت هتل های مشهد با افزایش همراه است بنابراین برای زائرانی که بودجه کمتری دارند و می خواهند هزینه کمتری داشته باشند، رزرو هتل آپارتمان های مشهد است. ما در سایت زواران همیشه هتل آپارتمان های خوب مشهد را معرفی و رزرو کرده ایم. برای دانستن قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های باکیفیت در مشهد ادامه این مطلب را مطالعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان هومن مشهد با افتتاح در سال 96 از هتل آپارتمان های نوساز شهر مشهد محسوب می شود. هتل آپارتمان هومن در مشهد خدمات و امکاناتی در حد هتل های دو ستاره ارائه می دهد. اتاق های هتل آپارتمان هومن مشهد چیدمان های زیبا و فضای دلباز و آرام بخشی دارند که تجهیزات کافی برای اقامت در مشهد دارد.

قیمت هتل آپارتمان هومن مشهد برای اربعین نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان هومن : مشهد - خیابان شیرازی 24 - کوچه شاهین فر

هتل آپارتمان هومن مشهد

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان مهتاب در مشهد از هتل آپارتمان های خوب مشهد می باشد که از سال 94 آغاز بکار کرده است. هتل آپارتمان مهتاب مشهد در خیابان امام رضا5 واقع شده و با اقامت در آن تنها 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارید. هتل آپارتمان مهتاب مشهد تمیز و مرتب بوده و برای اقامت در جوار حرم امام رضا(ع) مکانی کاملا مناسب می باشد.

قیمت هتل آپارتمان مهتاب در مشهد در اربعین نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان مهتاب : امام رضا 5 چهنو 3 بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان کوروش مشهد

هتل آپارتمان کوروش در مشهد هتل آپارتمان قدیمی در مشهد می باشد و با بازسازی انجام شده در سال 91 هتل آپارتمان مرتب و تمیزی شده که خدمات و امکانات خوبی برای اقامت در مشهد ارائه می دهد. رضایت مسافران مشهد از هتل آپارتمان کوروش مشهد از ابتدای کار، توشه این هتل آپارتمان در مشهد می باشد که همیشه قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

قیمت هتل آپارتمان کوروش مشهد برای اربعین98 نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان کوروش : مشهد - بلوار مدرس - جنب دفتر هواپیمایی ایران ایر - انتهای مجتمع تجاری رضا

هتل آپارتمان کوروش مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/10


 

نماد اعتماد الکترونیکی