قیمت هتل های مشهد پیش از اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/13

قیمت هتل های مشهد پیش از اربعین

قیمت هتل های مشهد قبل از اربعین

قطعا برای سفر به مشهد پیش از اربعین برنامه ریزی هایتان را انجام داده اید و اکنون تنها رزرو هتل در مشهد باقی مانده است. اربعین به دلیل تعطیلی رسمی و امسال به دلیل قرار گرفتن پس از تعطیلات آخر هفته فرصت بسیار مناسبی برای کارمندان و محصلان برای سفر به مشهد فراهم کرده است. اما در این روزها شهر مشهد بسیار شلوغ می شود و برای دوری از این شلوغی می توانید قبل از اربعین به مشهد سفر کنید. قیمت تعدادی از هتل های نزدیک حرم در مشهد را در ادامه این مطلب سایت زواران می خوانید.

هتل نخل فردوس مشهد

هتل نخل فردوس مشهد با درجه دو ستاره، از هتل های نوساز خیابان امام رضا در مشهد می باشد. هتل نخل فردوس مشهد، هتلی تمیز، مرتب، با کلیه امکانات لازم برای سفر به مشهد است. هتل دو ستاره نخل فردوس مشهد بسیار به حرم امام رضا مشهد خوش مسیر است. حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم دارد که اگر مایل به پیمودن آن نبودید با اتوبوس های بی آر تی مستقیما و به راحتی می توانید به حرم مطهر مشهد بروید. 

قیمت هتل نخل فردوس مشهد تا 25 مهرماه نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نخل فردوس : مشهد - خیابان امام رضا 11

هتل نخل فردوس مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل سه ستاره نسیم مشهد با پرسنل و مدیریت حرفه ای در سال 97 آغار به کار کرده است. لابی و فضای داخلی هتل نسیم در مشهد بسیار شیک می باشد و با فضای دنج و آرام خود سفری لذت بخش را برایتان رقم می زند. رستوران واقع در هتل نسیم مشهد دنج و زیباست و کیفیت غذاهای ارائه شده در آن مطلوب و باب میل هموطنان عزیز می باشد. تنوع خوب در غذاهای هتل نسیم از دیگر مشخصه های هتل نسیم مشهد است.

قیمت هتل نسیم در مشهد قبل از اربعین نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نسیم : مشهد - امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ

هتل نسیم مشهد

هتل ایران زمین مشهد

هتل ایران زمین در مشهد از هتل های خوب مشهد است که فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر دارد. با اقامت در هتل سه ستاره ایران زمین مشهد تنها حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا (ع) دارید. فضای مجلل هتل ایران زمین مشهد برای اقامت در جوار حرم مطهر امام رضا بسیار مناسب است. ضمن اینکه هتل ایران زمین در مشهد از سال 94 آغاز بکار کرده که هتلی نوساز و مرتب است.

قیمت هتل ایران زمین مشهد قبل اربعین تا 24 مهر نفری 150.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ایران زمین : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه شهید حسنی

هتل ایران زمین مشهد

تاریخ انتشار : 1398/07/13

 

نماد اعتماد الکترونیکی