قیمت هتل های یک ستاره مشهد قبل از اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/14

قیمت هتل های یک ستاره مشهد قبل از اربعین

قیمت هتل های یک ستاره در مشهد برای قبل اربعین

اگر هتل های ستاره دار را برای اقامت در سفر انتخاب می کنید، خیالتان بابت خدمات هتلی و رعایت استانداردهای هتلداری آسوده می شود. شهر مشهد به دلیل تعداد زیاد مسافران همیشه با تقاضای زیادی برای رزرو هتل و اماکن اقامتی روبروست به همین دلیل تعداد زیادی هتل، هتل آپارتمان، واحد اقامتی و... در نزدیکی حرم مطهر مشهد مشغول به فعالیت هستند. بدون تردید هتل های ستاره دار پیشنهاد اول ما به مسافران مشهد برای رزرو و اقامت در مشهد می باشند. قیمت تعدادی از هتل های یک ستاره نزدیک حرم امام رضا را با هم می خوانیم. برای رزرو هتل های مشهد در هر تاریخی می توانید با سایت زواران تماس بگیرید. سایت زواران هتل های مشهد را با کمترین و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.

تماس با زواران و رزرو هتل های مشهد : 1008088(0519)

هتل آذین مشهد

هتل یک ستاره آذین در مشهد به تازگی و در سال 96 بازسازی شده است. هتل آذین مشهد با خدمات و امکاناتش انتظار زائران عزیز مشهد را از هتل یک ستاره برآورده می کند. هتل آذین مشهد از هتل های خیابان امام رضا مشهد می باشد که همیشه برای رزرو هتل های مشهد مورد استقبال مسافران واقع می شود.

قیمت هتل آذین مشهد قبل از اربعین98 نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل آذین مشهد: امام رضا 23 - روبه روی هتل درویشی

هتل آذین مشهد

هتل دیبا مشهد

هتل دیبا مشهد از هتل های یک ستاره خوب مشهد است که در فاصله ای نزدیک و حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر قرار گرفته است. هتل دیبا در مشهد از هتل های قدیمی می باشد که همیشه مسافران خود را راضی نگه داشته است و در سال 95 بازسازی شده است تا همگام با آخرین متدها و استانداردهای هتلداری پیش رود.

قیمت هتل دیبا در مشهد تا 23 مهر نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل یکتا مشهد

هتل یکتا مشهد با درجه یک ستاره، هتلی نزدیک به حرم امام رضا می باشد که ظرفیت پذیرش حدود 60 مسافر را دارد. هتل یکتا مشهد بسیار راحت است و با اقامت در آن حس خوشایندی خواهید داشت. محیط دنج و بی سر صدا هتل یکتا در مشهد برای اقامت در جوار حرم مطهر فضای آرامی را فراهم کرده است.

قیمت هتل یکتا مشهد برای روزهای قبل از اربعین نفری 95.000 تومان می باشد.

آدرس هتل یکتا : مشهد - خیابان امام رضا - نبش شیخ طوسی 15

هتل یکتا مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/14


 

نماد اعتماد الکترونیکی