قیمت هتل در مشهد برای اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/20

قیمت هتل در مشهد برای اربعین

قیمت هتل های مشهد برای اربعین

محرم و صفر فرصت بسیار خوبی برای عاشقان اهل بیت برای سفر به شعر مقدس مشهر می باشد. اربعین که در اواخر ماه صفر قرار گرفته از مهم ترین روزها در این ماه های عزیز است که هموطنان زیادی را به حرم مطهر امام رضا(ع) می کشاند. برای سفر به مشهد و اطمینان خاطر از محل اقامتتان باید زودتر از تاریخ موعود رزرو هتل در مشهد را انجام دهید به ویژه در این ایام خاص که هتل های نزدیک حرم در مشهد ظرفیت پذیرش مسافران حضوری را ندارند. برای این منظور با سایت زواران تماس بگیرید و همه چیز را به ما بسپارید.

هتل نسیم مشهد

هتل سه ستاره نسیم در مشهد به جرات از هتل های خوب نزدیک به حرم می باشد که اگر موفق به رزرو و اقامت در هتل نسیم در مشهد شوید، سفری آرام را در مشهد تجربه خواهید کرد. کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم از ویژگی های هتل نسیم مشهد است که در کنار امکانات رفاهی خوب هتل و اتاق های دلباز و زیبایش مورد توجه مسافران مشهد قرار می گیرد.

قیمت هتل نسیم مشهد برای اربعین نفری 160.000 تومان است.

آدرس هتل نسیم: مشهد - خیابان امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ

هتل نسیم مشهد

هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم در مشهد از هتل آپارتمان های نوساز مشهد می باشد که سال 96 افتتاح شده است. هتل آپارتمان تبسم مشهد امکانات و خدمات در حد هتل های دو ستاره مشهد دارد. کیفیت غذای هتل تبسم مطلوب بوده و مسافران را راضی نگه داشته است. با اقامت در هتل اپارتمان تبسم مشهد فقط 5 دقیقه پیاده روی تا حرم و زیارت امام رضا(ع) دارید.

قیمت هتل آپارتمان تبسم برای رزرو در اربعین نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان تبسم مشهد : خیابان امام رضا - امام رضا 3 - بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان سلما مشهد

هتل آپارتمان سلما در مشهد از سال 97 فعالیت خود را آغاز کرده است. فضای داخلی هتل آپارتمان سلما مشهد با وسایل زیبا و شیک دیزاین شده و اتاق های آن با چیدمان های زیبا دارای تجهیزات کافی برای اقامت در مشهد می باشند. از دیگر مزایای هتل سلما در مشهد نزدیک بودن هتل به حرم مشهد است و اینکه قیمت بسیار مناسبی نسبت به خدماتش دارد.

قیمت هتل آپارتمان سلما مشهد برای اربعین نفری 125.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سلما مشهد : انتهاي خيابان امام رضا٣

هتل آپارتمان سلما مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/07/20


 

نماد اعتماد الکترونیکی