هتل های مشهد با قیمت در اربعین

تاریخ انتشار: 1398/07/22

هتل های مشهد با قیمت در اربعین

قیمت هتل های مشهد در اربعین

سفر به مشهد مقدس در اربعین حسینی، سعادتی ست که نصیب مشتاقان زیارت اهل بیت می شود. هر ساله با آغاز محرم و صفر سفر های زیارتی هموطنان عزیزمان به مشهد اوج می گیرد و حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد شاهد خیل عظیمی از افراد می باشد که برای تجدید پیمان و زیارت آمده اند. برنامه های مذهبی، سخنرانی های مذهبی حرم امام رضا و دعا و ثنا در این ایام به مشهد آمده اند. سفر به مشهد در اربعین صفای معنوی بسیاری دارد که پیشنهاد می کنیم حتما تجربه کنید. با توجه به نزدیک شدن به اربعین هتل های محدودی هنوز ظرفیت پذیرش مهمان را دارند. در این مطلب سایت زواران تعدادی از هتل های مشهد که ظرفیت خالی دارند را با قیمت آنها بررسی می کنیم.

هتل محلات مشهد

هتل محلات در مشهد هرچند بعنوان مهمانپذیر شناخته می شود اما امکانات و خدمات در حد هتل های سه ستاره مشهد دارد و برای مسافران سخت گیر و سخت پسند بسیار مناسب است. از بزرگترین ویژگی های هتل محلات در مشهد کیفیت خوب غذایی آن و سرو غذا به هر دو صورت بوفه و انتخابی می باشد. لابی و چیدمان داخلی شیک، اتاق های بزرگ و دلباز و نمازخانه بسیار بزرگ واقع در هتل محلات مشهد را می توان از مشخصه های بارز هتل محلات مشهد دانست.

قیمت هتل محلات مشهد برای اربعین با منوی بوفه نفری 190.000 تومان می باشد.

قیمت هتل محلات در مشهد در اربعین با منوی انتخابی نفری 180.000 تومان می باشد.

آدرس هتل محلات مشهد : خیابان امام رضا - نبش سرشور 26

هتل محلات مشهد

هتل خیام مشهد

هتل سه ستاره خیام در مشهد از هتل های باسابقه مشهد است که از سال 75 آغاز به کار کرده است. هتل خیام مشهد از گذشته تا کنون توانسته رضایت زائران مشهد را جلب کند و به خوبی و شایستگی میزبان آنها در مشهد باشد. هتل خیام مشهد در سال 95 بازسازی شده و خدمات و امکانات هتلی خود را ارتقا داده است. غذای بوفه و باکیفیت هتل خیام مشهد مشخصه ایست که مسافران مقیم در هتل خیام در مشهد به آن اذعان دارند.

قیمت هتل خیام مشهد برای رزرو در اربعین نفری 190.000 تومان می باشد.

آدرس هتل خیام: مشهد - خیابان شیرازی - چهارراه شهدا

هتل خیام مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد از هتل آپارتمان های خوب نزدیک حرم مطهر می باشد که درجه کمی و کیفی آن فراتر از هتل آپارتمان است. اتاق های هتل کنعان مشهد همگی بزرگ، نورگیر و خواب دار هستند که دارای آشپزخانه بوده و امکان آشپزی را برایتان فراهم می کند. پارکینگ اختصاصی هتل آپارتمان کنعان مناسب افرادیست که با ماشین های شخصی خود به مشهد سفر کرده اند. در پخت غذای هتل آپارتمان کنعان در مشهد از برنج ایرانی و گوشت گوسفندی استفاده می شود.

قیمت هتل آپارتمان کنعان مشهد برای اربعین نفری 170.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان کنعان : مشهد - خیابان امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل کنعان مشهد

تاریخ انتشار : 1398/07/22


 

نماد اعتماد الکترونیکی