قیمت هتل آپارتمان های مشهد از7تا11 بهمن

تاریخ انتشار: 1398/10/23

قیمت هتل آپارتمان های مشهد از7تا11 بهمن

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای 7تا11 بهمن

هتل آپارتمان ها همیشه از مراکز اقامتی مناسب برای مسافرانی ست که به دنبال رزرو هتل ارزان در مشهد هستند. ولی این تصور که همه هتل آپارتمان ها کیفیت پایینی دارند به هیچ عنوان درست نیست. قیمت هتل آپارتمان های مشهد بسته به فاصله از حرم مطهر، کیفیت و خدماتشان متفاوت می باشند. سایت زواران همواره به دنبال رزرو هتل ها و هتل آپارتمان های خوب مشهد برای زائران گرامی ست و به همین دلیل در ادامه این مطلب نیز قیمت چند هتل آپارتمان خوب در مشهد را برای تاریخ شهادت حضرت فاطمه (س) بیان می کنیم.

هتل آپارتمان بهشت مشهد

هتل آپارتمان بهشت در مشهد یکی از نزدیکترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم مطهر می باشد که در خیابان امام رضا2 قرار گرفته است و فقط 5دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد دارد. هتل آپارتمان بهشت مشهد به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته و فضای داخل اتاق ها و لابی هتل آپارتمان بهشت مشهد ، خدمات و امکانات آن را کاملا بهبود بخشیده است.

قیمت هتل آپارتمان بهشت مشهد برای شهادت حضرت زهرا (س) نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان بهشت مشهد : امام رضا 2

هتل آپارتمان بهشت مشهد

هتل آپارتمان نجف پور مشهد

هتل آپارتمان نجف پور مشهد در سال 93 بازسازی شده است و از این حیث هتل آپارتمانی تمیز و مرتب است که از وسایل جدید و نو در آن استفاده شده است. کیفیت و خدمات هتل آپارتمان نجف پور در مشهد بسیار مطلوب و خوب برای اقامت در شهر مقدس مشهد می باشد. فاصله هتل آپارتمان نجف پور مشهد تا حرم مطهر کمتر از 10 دقیقه پیاده روی می باشد.

قیمت هتل آپارتمان نجف پور مشهد در 7تا11 بهمن مصادف با شهادت حضرت فاطمه (س) نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان نجف پور: مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان نجف پور مشهد

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد در خیابان امام رضا8 قرار گرفته است و علاوه بر فاصله کوتاه تا حرم امام رضا(ع) که حدود 10 دقیقه پیاده رویست، مزایای دیگری نیز دارد. لابی، آسانسور و اینترنت از امکانات هتل آپارتمان رنگین کمان است. اگر اولویت نزدیکی و قیمت مناسب را برای اقامت در هتل های مشهد مد نظر دارید، رزرو هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد مناسب است.

قیمت رزرو هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد برای 7تا11 بهمن ماه98 نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان رنگین کمان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/23


 

نماد اعتماد الکترونیکی