قیمت هتل آپارتمان های مشهد در اوایل بهمن98

تاریخ انتشار: 1398/10/28

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در اوایل بهمن98

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای 1تا7 بهمن

هتل آپارتمان های مشهد دارای قیمت مناسبی هستند که آنها را نزد مسافران بسیار محبوب کرده است. رزرو و اقامت در اتاق های هتل آپارتمان های مشهد، منجربه صرفه جویی در هزینه های سفر به مشهد می شود. اگر سفر به مشهد را پیش رو دارید، بهتر است با هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد آشنا شوید و قیمت آنها را بدانید. در ادامه سایت زواران قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های مشهد را برای هفته ابتدایی بهمن بخوانید.

هتل آپارتمان مهستان مشهد

هتل آپارتمان مهستان در مشهد دارای کیفیت خوب و در حد هتل های دو ستاره می باشد. فضای هتل آپارتمان مهستان مشهد بزرگ و دلباز است و اتاق های شیک و مرتبی برای اقامت در مشهد می باشد. رستوران بزرگ با غذاهای باکیفیت و لذیذ، پذیرای زائران مشهد است. اگر به دنبال هتل آپارتمان خوب در مشهد هستید، هتل آپارتمان مهستان مشهد گزینه مناسبی ست.

قیمت هتل آپارتمان مهستان در مشهد برای اول تا هفتم بهمن نفری 165.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مهستان : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 6

هتل آپارتمان مهستان مشهد

هتل آپارتمان ربانی مشهد

هتل آپارتمان ربانی مشهد در فاصله کوتاهی نسبت به حرم مطهر امام رضا(ع) قرار گرفته است. خیابان امام رضا5 که یکی از خیابان های نزدیک حرم مشهد می باشد، محل قرار گیری هتل آپارتمان ربانی در مشهد است و کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا فاصله دارد. هتل آپارتمان ربانی مشهد امکانات و خدمات کافی برای اقامت در مشهد را دارد و قیمت بسیار مناسبی نیز به مسافران مشهد ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان ربانی مشهد در 1تا7 بهمن ماه نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان ربانی مشهد : خیابان امام رضا 5 - چهنو 6 - هتل آپارتمان ربانی

هتل آپارتمان ربانی مشهد

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل آپارتمان پارادایس در مشهد از هتل های نوساز نزدیک حرم مطهر است. هتل آپارتمان پارادایس مشهد علاوه بر ساختمان و نمای بیرونی شیک و زیبا، فضای داخلی و چیدمان های امروزی و جذابی نیز دارد. می توان گفت هتل آپارتمان پارادایس مشهد یکی از تمیزترین و بهترین هتل آپارتمان های خیابان امام رضا5 مشهد است که فاصله کوتاهی تا حرم مطهر نیز دارد.

قیمت هتل آپارتمان پارادایس مشهد برای رزروهای ابتدای بهمن98 نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان پارادایس : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم - سمت راست

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/28

 

نماد اعتماد الکترونیکی