قیمت رزرو هتل های مشهد برای شهادت حضرت فاطمه(س)

تاریخ انتشار: 1398/11/02

قیمت رزرو هتل های مشهد برای شهادت حضرت فاطمه(س)

قیمت هتل های مشهد در شهادت حضرت فاطمه (س)

مشهد در مناسبات مذهبی مملو از خیل مشتاقانی می شود که با زیارت امام رضا(ع) با آن امام تجدید پیمان می کنند. در شهادت حضرت فاطمه (س) و البته سایر امامان شهر مشهد یکپارچه سیاه پوش می شود و زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا(ع) برای عرض تسلیت به حرم امام رضا مشرف می شوند. برنامه های ویژه که در تاریخ شهادت حضرت فاطمه (س) برگزار می شود ، لذت معنوی سفر به مشهد را دو چندان می کند. اگر در شهادت حضرت فاطمه به مشهد سفر می کنید ، خالی از لطف نیست که قیمت تعدادی از هتل های مشهد برای این تاریخ را در ادامه سایت زواران بخوانید.

هتل میبد مشهد

هتل میبد مشهد از نوسازترین هتل های شهر مشهد ، در فاصله بسیار کوتاه تا حرم مطهر می باشد. هتل دو ستاره میبد در مشهد سال 98 افتتاح شده و هتل بسیار خوب، باکیفیت، مجهز و دلباز است. رنگبندی های جذاب که در چیدمان های هتل میبد مشهد به کار رفته فضای اتاق ها و لابی هتل میبد مشهد را برای اقامت در مشهد بسیار دلچسب و دلنشین ساخته است.

قیمت هتل میبد مشهد برای 7تا11 بهمن نفری 95.000 تومان می باشد.

آدرس هتل میبد مشهد : میدان طبرسی - نوغان 10 - نبش قائمی 9

هتل میبد مشهد

هتل پرستاره مشهد

هتل یک ستاره پرستاره در مشهد اخیرا بازسازی شده و سال 95 مجددا بازگشایی شده است. بازسازی هتل پرستاره مشهد علاوه بر به روز رسانی فضای داخلی و ابزار و وسایل هتل پرستاره در مشهد، کیفیت، خدمات و تجهیزات هتل پرستاره مشهد را نیز مدرن و مطابق با آخرین استانداردهای هتلداری کرده است. هتل پرستاره قیمت بسیار خوبی به زائران مشهد ارائه می دهد.

قیمت هتل پرستاره در مشهد برای شهادت حضرت فاطمه (س) نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل پرستاره : مشهد - خیابان امام رضا 18

هتل پرستاره مشهد

هتل فجر مشهد

هتل فجر مشهد با درجه 2ستاره در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) قرار گرفته است. با اقامت در هتل فجر مشهد تنها 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد دارید. امکانات و خدمات هتل فجر در مشهد برای اقامت در مشهد کافی و مطلوب بوده و نیاز مسافران را در طول سفر مشهد رفع می کند.

قیمت هتل دو ستاره فجر مشهد در 7تا11 بهمن98 نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل فجر : مشهد - خیابان امام رضا - خیابان عنصری - نبش عنصری 9

هتل فجر مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/11/02


 

نماد اعتماد الکترونیکی