قیمت رزرو هتل مشهد برای عید 98

تاریخ انتشار: 1397/12/20

قیمت رزرو هتل مشهد برای عید 98

قیمت هتل های مشهد در عید نوروز

شهر مقدس مشهد در نوروز و تعطیلات آن، تعداد زیادی مسافر را در خود جای می دهد. مسافران مشهد با سلایق، شرایط و بودجه های مالی مختلفی به سفر آمده اند. همانطور که می دانید قیمت هتل های مشهد در ایام عید نوروز نسبت به روزهای عادی سال اندکی بیشتر است و در عین حال به سرعت نیز پر می شوند. پس برای اینکه بتوانید در مشهد هتلی باب میل خود رزرو کنید بهتر است هزینه خود را با خواسته هایتان هماهنگ کنید و زودتر از تاریخ سفر رزرو هتل را انجام دهید.

قیمت هتل سه ستاره کارن مشهد برای نوروز98

هتل کارن مشهد هتلی سه ستاره و مدرن است که با فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر بنا شده است. هتل کارن در مشهد از سال 96 افتتاح شده و در دسته هتل های نوساز و جدید شهر مشهد نیز می باشد. با اندکی نگاه کردن به عکس های هتل کارن مشهد به خوبی متوجه می شوید که اتاق ها و فضای داخلی هتل بسیار شیک، لوکس و دلباز است. هتل کارن مشهد نه تنها در ایام شلوغ سال بلکه در تمامی روزها مورد استقبال مسافران می باشد. قیمت نوروزی هتل کارن مشهددر تاریخ های مختلف عید متفاوت بوده و به شرح زیر می باشد:

از 27 اسفند تا 4 فروردین قیمت هتل کارن مشهد در تعطیلات نوروز 98 : نفری 180.000 تومان می باشد.

از 5 فروردین تا 10 فروردین قیمت هتل کارن مشهد در نوروز 98 : نفری 160.000 تومان می باشد.

از 11 تا 16 فروردین قیمت پکیج نوروزی هتل کارن مشهد برای عید : نفری 170.000 تومان می باشد.

آدرس هتل کارن: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش رجب زاده 3

قیمت هتل سه ستاره کارن مشهد برای نوروز98

قیمت هتل آپارتمان دیانا مشهد در عید نوروز98

هتل آپارتمان دیانا در مشهد خدماتی بیشتر از هتل آپارتمان های شهر دارد و به همه ثابت شده هتل آپارتمان دیانا مشهد خدمات و امکانات هتل های دو ستاره را ارائه می دهد. بازسازی هتل دیانا مشهد در سال 95 تغییرات زیادی در این هتل آپارتمان ایجاد کرده که از آن هتل آپارتمانی لوکس و مدرن ساخته است. از مزیت های هتل دیانا مشهد این است که تمامی واحد های اقامتی هتل آپارتمان دیانا مشهد دارای آشپزخانه و امکانات آشپزی هستند،  تمام آپارتمان های واقع در هتل آپارتمان های آن مبله می باشند و اکثر اتاق های هتل دیانا خواب دار هستند. قیمت هتل آپارتمان دیانا مشهد در نوروز 98 نسبت به خدماتش کاملا منصفانه و به شرح زیر می باشد:

از 28 اسفند تا 8 فروردین قیمت هتل آپارتمان دیانا مشهد در نوروز98 : نفری 140.000 تومان می باشد.

از 9 فروردین تا 16 فروردین قیمت نوروزی هتل آپارتمان دیانا در مشهد برای سال 98 : نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان دیانا: مشهد - امام رضا16 - نبش عنصری غربی 6

قیمت هتل آپارتمان دیانا مشهد در عید نوروز98

قیمت نوروزی هتل آپارتمان مهرشاد مشهد برای عید نوروز98

هتل آپارتمان مهرشاد مشهد با اینکه فاصله کمی بیشتر تا حرم امام رضا(ع) دارد اما مزیت آن برای افرادی که با ماشین به مشهد سفر کرده اند این است که در طرح ترافیک قرار نمی گیرند. هتل آپارتمان مهرشاد مشهد در حد هتل های یک ستاره در شهر مشهد است که در سال 94 شروع بکار کرده است. قیمت ارائه شده هتل مهرشاد مشهد برای نیمه اول و نیمه دوم نوروز98 کمی متفاوت و بصورت زیر است:

از 28 اسفند تا 7 فروردین قیمت هتل آپارتمان مهرشاد مشهد برای رزرو در نوروز98 : نفری 110.000 تومان می باشد.

از 8 فروردین تا 16 فروردین قیمت هتل مهرشاد در مشهد برای نیمه دوم عید98 : نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مهرشاد: مشهد -امام رضا 38 پلاک 38

قیمت نوروزی هتل آپارتمان مهرشاد مشهد برای عید نوروز98

رزرو هتل مشهد برای عید98

قیمت ارائه شده هتل ها از طریق سایت زواران به مراتب کمتر از قیمتی ست که به مهمانان حضوری و از طریق هتل به مسافران داده می شود. پس برای صرفه جویی بیشتر در هزینه های سفر و رزرو هتل با قیمت مناسب برای نوروز در مشهد بهتر است از طریق سایت زواران و کمی زودتر از تاریخ سفرتان، اقدام به رزرو هتل در مشهد کنید.

شماره تماس زواران جهت رزرو هتل مشهد برای عید98 :  1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/12/20
 

{enamadx}