قیمت هتل آپارتمان های مشهد برای رزرو در تیرماه

تاریخ انتشار: 1399/04/01

قیمت هتل آپارتمان های مشهد برای رزرو در تیرماه

هتل آپارتمان در مشهد برای تیر

هتل آپارتمان های مشهد مقصد بسیاری از زائران می باشند. یکی از دلایل استقبال مسافران مشهد از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد که البته مهم ترین دلیل نیز می باشد، قیمت مناسب هتل آپارتمان های مشهد است. پیش از سفر به مشهد و هرجای دیگر ابتدا باید برنامه ریزی های مالی خود را انجام دهید که این برنامه ریزی بدون اطلاع از قیمت هتل های مشهد میسر نمی شود. در ادامه این مطلب سایت زواران قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد را بررسی می کنیم تا بتوانید برنامه ریزی دقیق تری برای سفر خود انجام دهید.

هتل آپارتمان آیسان مشهد

هتل آپارتمان آیسان در مشهد واقع در خیابان امام رضا5 و در فاصله کوتاهی تا حرم مطهر می باشد. هتل آپارتمان آیسان مشهد در سال 93 آغاز به کار کرده و هتلی نسبتا نوساز با خدمات و امکانات خوب و ابزار و وسایل جدید است. هتل آپارتمان آیسان مشهد همیشه قیمت بسیار مناسبی را به نسبت خدمات و امکاناتش به مسافران مشهد ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان آیسان در مشهد برای رزرو در تیرماه نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آیسان : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 5 - چهنو 8

هتل آپارتمان آیسان مشهد

هتل آپارتمان پاویون مشهد

هتل آپارتمان پاویون در مشهد از هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا(ع) می باشد که حدود 10 دقیقه پیاده روی تا مشرف شدن به حرم مطهر دارید. اتاق های دلباز که با رنگ های روشن چیده شده اند برای اقامت در مشهد مکانی مناسب را پدید آورده است. منوی غذایی هتل آپارتمان پاویون مشهد متنوع بوده و دارای کیفیت خوبی نیز می باشد.

قیمت هتل آپارتمان پاویون مشهد در تیر99 نفری 70.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان پاویون : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش چهار راه سوم

هتل آپارتمان پاویون مشهد

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

هتل آپارتمان مهتاب مشهد در خیابان امام رضا5 قرار گرفته است و پیاده روی کمتر از 10 دقیقه تا حرم مطهر دارد که این پیاده روی در خیابان زیبای امام رضا مشهد اصلا خسته کننده نیست. هتل آپارتمان مهتاب مشهد با وجود نزدیکی به حرم مطهر دارای محیط دنج و آرامی می باشد تا در سفر مشهد کاملا آرامش داشته باشید.

قیمت رزرو هتل آپارتمان مهتاب در مشهد برای تیرماه99 نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان مهتاب مشهد : امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم سمت راست

هتل آپارتمان مهتاب مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/04/01


 

نماد اعتماد الکترونیکی