قیمت رزرو هتل های مشهد برای نوروز98

تاریخ انتشار: 1397/12/26

قیمت رزرو هتل های مشهد برای نوروز98

قیمت رزرو هتل های مشهد

یکی از افتخارات شهر مقدس مشهد، وجود بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در این شهر می باشد. به واسطه حرم مطهر این امام رئوف هرساله تعداد زیادی زائر به مشهد سفر می کنند و شهر مشهد با هتل ها و هتل آپارتمان های خود پذیرای مسافران می باشد. تعداد مسافران مشهد هرساله رو به افزایش می باشد که در ایام خاص سال تعداد این مسافران به اوج خود می رسد. عید نوروز نیز از ایام پرمسافر در شهر مشهد می باشد. با اینکه قیمت هتل های مشهد در عید نوروز با افزایش همراه است اما هموطنان عزیز بازهم به شوق زیارت امام رضا(ع) به مشهد سفر می کنند. در ادامه قیمت ها و معرفی هتل ها در سایت زواران، این بار نیز به سراغ دو تا از هتل های دیگر مشهد می رویم.

قیمت هتل سه ستاره آتور مشهد در عید نوروز98

هتل آتور مشهد، هتلی نوساز با فاصله نسبتا نزدیک به حرم مطهر می باشد. هتل سه ستاره آتور در سال 96 با امکانات و خدمات عالی، مطابق با استانداردهای روز هتلداری و گردشگری افتتاح شده است. چیدمان های داخلی هتل آتور در مشهد بسیار شیک و مدرن می باشد که از لوازم و وسایل جدید و لوکس در هتل آتور استفاده شده است. رستوران زیبا، غذاهای لذیذ، پارکینگ و... از دیگر امکانات هتل آتور مشهد می باشد.

قیمت رزرو نوروزی هتل آتور مشهد در سال98 نفری 180.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آتور مشهد : خیابان امام رضا-امام رضا 16 ساختمان دوم سمت راست

قیمت هتل سه ستاره آتور مشهد در عید نوروز 98

قیمت رزرو هتل بسطامی در مشهد برای عید98

هتل بسطامی مشهد نیز یکی دیگر از هتل های نوساز شهر مشهد است که در سال 95 شروع بکار کرده است. هتل بسطامی، هتلی شیک و مجلل با موقعیت مکانی بسیار خوب نسبت به حرم مطهر در مشهد قرار گرفته است. با اقامت در هتل بسطامی مشهد تمامی امکانات رفاهی برای آسایش شما در مشهد فراهم می باشد. از خدمات هتل بسطامی می توان به : رستوران، کافی شاپ، لاندری و... اشاره کرد. لازم به ذکر است اتاق ها و فضای هتل بسطامی مشهد نورگیر و دلباز است.

قیمت هتل بسطامی مشهد در نوروز98 نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل بسطامی : مشهد - خیابان امام رضا - خیابان اندرزگو 12

قیمت رزرو هتل بسطامی در مشهد برای عید98

رزرو هتل در مشهد با قیمت مناسب

با فرا رسیدن ایام نوروز98 و افزایش قیمت هتل های مشهد در عید نوروز، اکثر مسافران مشهد به دنبال رزرو هتل در مشهد با قیمت مناسب هستند. برای اینکه بتوانید هتل ارزان در مشهد رزرو کنید و با کمترین قیمت بالاترین خدمات را در هتل دریافت کنید با سایت زواران تماس بگیرید. این ویژگی سایت زواران نه تنها برای عید بلکه در تمام ایام سال است.

شماره تماس سایت زواران برای رزرو هتل در مشهد : 1008088(0519)

 

تاریخ انتشار : 1397/12/26


 

{enamadx}