قیمت رزرو هتل آپارتمان های مشهد برای شب های قدر

تاریخ انتشار: 1398/02/28

قیمت رزرو هتل آپارتمان های مشهد برای شب های قدر

قیمت هتل های مشهد در شب های قدر

شب های قدر از شب های پر فیض ماه مبارک رمضان می باشد. در روایات معصومین و همچنین در آیات قرآنی به این شب های مهم تاکید فراوانی شده است. در قرآن، شب قدر، شب با ارزش و پررفضیلتی ست که با امور مهم و باعظمتى همراه است؛ مانند نزول اجمالى قرآن، پیدایش افاضات باطنى و فضاى خاص معنوى، تقدیر و تعیین سرنوشت‌ها، تدبیر و برنامه‌ریزی هاى جدید و نزول جبرئیل و فرشته‏ ها و... به دلیل اهمیت شب قدر بسیاری از مسلمین جهان شب های قدر را به راز و نیاز می پردازند و شب زنده داری می کنند. در کشور عزیزمان، حضور پر برکت امام رضا(ع) سبب شده تا تعداد زیادی در این روزهای مهم به مشهد سفر کنند. بد نیست قیمت رزرو و اقامت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم مطهر در مشهد برای شبهای قدر را بدانید.

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان وطن در مشهد از هتل های بسیار نوساز نزدیک حرم می باشد. این هتل که در سال97 افتتاح شده در فاصله 5 دقیقه ای تا حرم امام رضا (ع) قرار گرفته است. فضای داخلی، لابی و رستوران هتل وطن مشهد بسیار تمیز و مرتب می باشد و در عین سادگی بسیار شیک و مدرن چیده و دیزاین شده اند. اتاق های هتل آپارتمان وطن مشهد دارای امکانات و تجهیزات کامل هستند، وسایل جدید و نو که در اتاق های این هتل آپارتمان استفاده شده است باعث شده این هتل تمیز و برای اقامت در مشهد یکی از بهترین هتل های نزدیک حرم باشد.

قیمت هتل آپارتمان وطن مشهد از 2تا6 خرداد برای شب های قدر نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان وطن: مشهد - امام رضا 5 - چهنو3

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری در مشهد در خیابان امام رضا واقع شده است و محیطی آرام و دنج برای مسافران مشهد فراهم کرده تا آنها را برای چند روز از دغدغه هایشان دور کند. هتل معین درباری در سال 92 بازسازی شده و امکانات و خدمات خود را به روزرسانی کرده است. ایستگاه اتوبوس BRT که در نزدیکی هتل آپارتمان معین درباری مشهد قرار گرفته رفت و آمد مسافران را به حرم مطهر در مشهد سهولت بخشیده است. فراهم بودن امکان آشپزی در اتاق های هتل آپارتمان معین درباری مشهد از دیگر مزیت های آن می باشد.

قیمت هتل آپارتمان معین درباری در مشهد برای رزرو شب های قدر نفری 75.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان معین درباری: مشهد - خیابان امام رضا 19

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

اگر به دنبال هتل آپارتمان باکیفیت، نزدیک به حرم و از همه مهم تر قیمت مناسب در مشهد هستید، ما به شما هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد را پیشنهاد می کنیم. با اقامت در هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد می توانید با 10 دقیقه پیاده روی به حرم مطهر مشرف شوید. اتاق های هتل رنگین کمان مشهد نورگیر هستند و امکانات لازم و کافی را به مسافران مشهد ارائه می دهند. پرسنل مجرب هتل رنگین کمان مشهد هرچه نیاز داشته باشید در هتل برایتان فراهم می کنند.

قیمت رزرو هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد از 2تا7 خرداد برای اقامت شب های قدر در مشهد نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان رنگین کمان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

رزرو هتل آپارتمان در مشهد برای شب های قدر

تا شب های قدر چیزی باقی نمانده و از طرفی به دلیل خیل زیادی از مشتاقان زیارت امام رضا(ع) که به مشهد سفر می کنند، هتل های مشهد در حال تکمیل ظرفیت می باشند. هتل های خوب و قیمت مناسب نیز زودتر از همه پٌر می شوند پس بهتر است برای رزرو هتل های مشهد هرچه سریع تر با سایت زواران تماس بگیرید.

رزرو هتل در مشهد برای شب قدر : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/28


 

{enamadx}