قیمت رزرو هتل های مشهد برای 22بهمن

تاریخ انتشار: 1398/11/19

قیمت رزرو هتل های مشهد برای 22بهمن

قیمت رزرو هتل در مشهد برای 22بهمن

برای بسیاری از خانواده ها سفر به مشهد در فصل تابستان و تعطیلات عید نوروز خلاصه می شود که تعطیلی مدارس و فراغت دانش آموزان را به دنبال دارد. اما در فصل زمستان نیز چندین تعطیلی وجود دارد که فرصت مناسبی را برای سفر به مشهد فراهم می کند و در عین حال به شلوغی تابستان هم نیست. چیزی تا 22بهمن ماه باقی نمانده و همین تعطیلی 22بهمن می تواند فرصت خوبی برای سفر به مشهد باشد. فرصت برای رزرو هتل در مشهد تا این تاریخ بسیار کوتاه است پس برای رزرو هتلهای مشهد با سایت زواران در تماس باشید.

هتل یکتا مشهد

هتل یکتا مشهد با درجه یک ستاره از سال 92 شروع به کار کرده است. با اقامت در هتل یک ستاره یکتا در مشهد تنها حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارید. فضای هتل یکتا مشهد زیبا، نورگیر و دلنشین می باشد که آرامش را مهمان سفر شما عزیزان می کند. قیمت هتل یکتا مشهد نیز نسبت به خدمات و امکاناتش بسیار مناسب است.

قیمت هتل یکتا در مشهد برای رزروهای 22بهمن نفری 80.000 می باشد.

آدرس هتل یکتا : مشهد - خیابان امام رضا - نبش شیخ طوسی 15

هتل یکتا مشهد

هتل پرستاره مشهد

هتل پرستاره در مشهد هتل یک ستاره با خدمات و کیفیت خوب می باشد. هتل پر ستاره در سال 85 افتتاح و در سال 94 نیز بازسازی شده است. هتل پرستاره مشهد به دلیل واقع شدن در خیابان امام رضا موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد. فضای زیبای هتل پرستاره مشهد به همراه کیفیت مطلوب غذای آن رضایت مسافران مشهد را جلب کرده است.

قیمت هتل پرستاره مشهد برای 22بهمن ماه نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل پرستاره : مشهد - خیابان امام رضا 18

هتل پرستاره مشهد

هتل آبشار مشهد

هتل دو ستاره آبشار در مشهد از سال 96 افتتاح شده و از هتل های نوساز و بسیار خوب نزدیک به حرم مطهر می باشد. فضای داخلی، لابی، کافی شاپ و رستوران هتل آبشار مشهد دنج و آرام است. اتاق های هتل دو ستاره آبشار مشهد نیز با چیدمان های زیبا و جذاب میزبان زائران مشهد می باشد. فاصله هتل آبشار مشهد تا حرم امام رضا تنها 5 دقیقه پیاده رویست که نظر مسافران مشهد را بیش از پیش به خود جلب نموده است.

قیمت هتل دو ستاره آبشار مشهد در 22بهمن98 نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آبشار: مشهد- خیابان امام رضا5 - چهنو 10 - روبروی چهنو3

هتل آبشار مشهد

تاریخ انتشار : 1398/11/19


 

{enamadx}