قیمت تیرماه هتل های مشهد

تاریخ انتشار: 1399/03/26

قیمت تیرماه هتل های مشهد

قیمت هتل های مشهد در تیر99

همیشه با شروع ماه تیر و اتمام امتحانات خردادماه مدارس، شهر مشهد میزبان زائرانی بود که با فراغت تحصیلی فرزندان، با خانواده خود به مشهد سفر می کنند. اما تیرماه 99 نسبت به هرسال متفاوت است. و این تفاوت تعطیلی چندماهه حرم مطهر امام رضا(ع) و هتل های مشهد به دلیل بیماری کرونا بوده است. حال که محدودیت ها (البته با رعایت کامل موازین بهداشتی) برداشته شده است تعداد زیادی از هموطنان عزیز برای زیارت حرم امام رضا(ع) به مشهد مقدس سفر می کنند. قیمت تعدادی از هتل های مشهد برای رزرو های تیرماه را در این مطلب سایت زواران باهم می خوانیم.

هتل آوازه مشهد

هتل آوازه در مشهد با درجه 2ستاره از سال 92 آغاز به کار کرده است. هتل آوازه مشهد سال 95 بازسازی شده و وسایل و خدمات خود را به روز رسانی کرده است. هتل دو ستاره آوازه مشهد امکانات به روز و مناسبی را در اختیار مسافران قرار می دهد. فاصله کوتاه هتل آوازه در مشهد تا حرم مطهر که کمتر از 5 دقیقه پیاده روی ست، بسیار مورد توجه زائران مشهد قرار گرفته است.

قیمت هتل آوازه مشهد برای تیرماه نفری 90.000 تومان با سه وعده غذایی می باشد.

آدرس هتل آوازه : مشهد - خیابان اندرزگو2

هتل آوازه مشهد

هتل سامرا مشهد

هتل یک ستاره سامرا در مشهد از هتل های نوساز نزدیک حرم می باشد که در سال 97 افتتاح شده است. هتل سامرا مشهد دارای محیطی دنج با چیدمان زیبا و ساده می باشد و اتاق های واقع در هتل سامرا در مشهد با تجهیزات کافی آماده خدمت رسانی به مسافران مشهد هستند. هتل سامرا مشهد در تیرماه فقط با صبحانه از مسافران خود پذیرایی خواهد کرد.

قیمت هتل یک ستاره سامرا مشهد در تیر99 با صبحانه نفری 65.000 تومان است.

آدرس هتل سامرا مشهد : خیابان شیرازی- شیرازی 17 نبش هاشمی نژاد1

هتل سامرا مشهد

هتل ارگ مشهد

هتل ارگ در مشهد از هتل های ستاره دار با قیمت مناسب در مشهد است. درجه هتل ارگ در مشهد یک ستاره و خدماتش در حد هتل های دو ستاره می باشد. فضای بزرگ و دلباز هتل ارگ مشهد از نقاط قوت آن بوده و پس از آن کیفیت خوب غذایی هتل یک ستاره ارگ در مشهد را می توان نام برد. دسترسی راحت و فاصله نسبتا نزدیک هتل ارگ مشهد تا حرم امام رضا(ع) از دیگر مزایای آن است.

قیمت رزرو هتل یک ستاره ارگ در مشهد بصورت فولبرد نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ارگ : مشهد خیابان امام رضا (ع)، امام رضا11

هتل ارگ مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/03/26


 

نماد اعتماد الکترونیکی