قیمت هتل های خوب مشهد در تیر

تاریخ انتشار: 1399/04/08

قیمت هتل های خوب مشهد در تیر

قیمت هتل خوب در مشهد برای تیرماه99

همانطور که می دانید هتل های ستاره دار همیشه خدمات بسیار خوب و طبق استانداردهای مشخص جهانی را به مسافران ارائه می دهند. به همین دلیل مسافران سخت گیر رزرو هتل ستاره دار را در سفر ترجیح می دهند. هتل های ستاره دار مشهد نیز از همین قاعده پیروی می کنند و امکانات خوبی به زائران گرامی ارائه می دهند. در این مطلب سایت زواران قیمت تعدادی از همین هتل های خوب و ستاره دار مشهد را که نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) واقع شده اند را بیان خواهی کرد.

هتل ایران زمین مشهد

هتل سه ستاره ایران زمین در مشهد به واقع یکی از هتل های خوب نزدیک حرم است که فضای مجلل، بزرگ و بسیار زیبایی دارد. هتل ایران زمین مشهد از سال 94 فعالیت خود را آغاز کرده و با تجهیزات کافی و کیفیت بالا به پذیرایی از مسافران مشهد می پردازد. کیفیت غذای هتل ایران زمین در مشهد مطلوب و بسیار خوب است. چیدمان اتاق های هتل ایران زمین مشهد نیز بسیار دلنشین می باشد. هتل ایران زمین در مشهد فاصله بسیار نزدیکی تا حرم امام رضا(ع) دارد.

قیمت هتل ایران زمین در مشهد برای تیر99 نفری 145.000 تومان است.

آدرس هتل ایران زمین : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه شهید حسنی

هتل ایران زمین مشهد

هتل سهند2 مشهد

یکی از هتل های یک ستاره مشهد با کیفیت خوب و خدمات قابل قبول، هتل سهند2 مشهد واقع در خیابان امام رضا8 می باشد. هتل یک ستاره سهند2 در مشهد سال 97 فعالیت خود را رسما آغاز کرد. فضای داخلی هتل سهند مشهد تمیز، دلباز و آرام است و برای چیدمان های داخلی از ابزار و تجهیزات مدرن و جدید استفاده شده است. اتاق های هتل سهند2 مشهد نیز دارای فضای زیبا و دنج می باشند.

قیمت هتل یک ستاره سهند2 مشهد در تیرماه نفری 100.000 تومان است.

آدرس هتل سهند2 مشهد: امام رضا 8 چهارراه سوم

هتل سهند2 مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل سه ستاره نسیم در مشهد مزایای بسیار زیادی دارد که مسافران مشهد را تشویق به رزرو هتل نسیم مشهد می کند. فاصله کوتاه هتل نسیم در مشهد تا حرم مطهر امام رضا(ع) ، محیط تمیز و بزرگ هتل نسیم مشهد، اتاق های مجهز و دلباز، کیفیت غذایی خوب هتل نسیم در مشهد و .... تنها بخشی از نقاط مثبت هتل نسیم مشهد است.

قیمت هتل نسیم مشهد برای رزروهای تیر نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس: مشهد امام رضا8 چهاراه دوم سمت چپ هتل نسیم

هتل نسیم مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/04/08


 

نماد اعتماد الکترونیکی