قیمت هتل های مشهد در ماه مهر

تاریخ انتشار: 1398/06/27

قیمت هتل های مشهد در ماه مهر

قیمت هتل در مشهد برای مهر98

فصل پاییز و به ویژه ماه مهر زمان بسیار مناسبی برای سفر به مشهد می باشد. در مهرماه به دلیل بازگشایی مدارس و آغاز سال جدید تحصیلی بسیاری از خانواده ها به مشه سفر نمی کنند و کسانیکه به مشهد آمده اند به شهرهای خود باز می گردند. از این رو می توانید با خیال راحت در این ماه خلوت به مشهد سفر کنید. از طرفی آب و هوای مشهد در مهرماه معتدل و خوب است تا مسافت پیاده روی از هتل تا حرم را به راحتی طی کنید. برای رزرو هتل ها و هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد با سایت زواران تماس بگیرید. در این مطلب نیز قیمت تعدادی از هتل های 3ستاره و خوب مشهد را بیان می کنیم.

هتل حریرستان مشهد

هتل سه ستاره حریرستان در مشهد از هتل های نوساز نزدیک به حرم مطهر می باشد که ویژگی های منحصر بفردش سبب شده تا مسافران زیادی از آن استقبال کنند. تمام اتاق های واقع در هتل حریرستان مشهد دارای اتاق خواب می باشند و به حرم مطهر امام رضا(ع) دید دارند. فضای داخلی هتل و اتاق ها بسیار شیک و چشم نواز است و در کنار خدمات و امکانات هتلی خوب لبخند رضایت را به لب مسافران می نشاند.

قیمت رزرو هتل حریرستان مشهد برای اقامت با صبحانه در ماه مهر نفری 130.000 تومان است.

آدرس هتل حریرستان : مشهد- میدان طبرسی - مجتمع اداری تجاری شارستان - هتل حریرستان

هتل حریرستان مشهد

هتل ایران زمین مشهد

هتل ایران زمین مشهد در فاصله بسیار اندک تا حرم مطهر قرار دارد و با اقامت در آن حدود 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد دارید. هتل ایران زمین از سال 94 فعالیت خود را آغاز کرده و با ارائه خدمات خوب رضایت مسافران مشهد را جلب کرده است. فضای داخلی هتل ایران زمین لوکس و مدرن می باشد و فضای دنج رستوران و کافی شاپ هتل ایران زمین در مشهد مکانی مناسب برای استراحت و صرف نوشیدنی و غذاست.

قیمت هتل سه ستاره ایران زمین مشهد در اوایل مهرماه98 نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ایران زمین: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه شهید حسنی

هتل ایران زمین مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل نسیم در مشهد از هتل های سه ستاره تازه تاسیس در اطراف حرم مطهر می باشد. هتل نسیم مشهد در خیابان امام رضا مشهد واقع شده و در فاصله پیاده روی تا حرم می توانید از بازار ها و مراکز خرید این خیابان لذت ببرید و با 10 دقیقه پیاده روی به زیارت بروید. بعضی اتاق های هتل نسیم مشهد دارای جکوزی و وان می باشند. کیفیت غذایی هتل نسیم نیز مطلوب و بسیار مناسب است.

قیمت هتل نسیم در مشهد بری اقامت با صبحانه در 1تا25 مهر نفری 150.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نسیم : مشهد امام رضا8 چهاراه دوم سمت چپ هتل نسیم

هتل نسیم مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/06/27


 

نماد اعتماد الکترونیکی