قیمت هتل های مشهد تا آخر دی ماه

تاریخ انتشار: 1398/10/11

قیمت هتل های مشهد تا آخر دی ماه

قیمت هتل ها و هتل آپارتمان ها در مشهد تا آخر دی 98

شهر مقدس مشهد به دلیل وجود بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) مقصد تعداد زیادی گردشگر در طول سال می باشد. امروزه با افزایش قیمت ها همه به دنبال هتل های ارزان و قیمت مناسب در مشهد هستند. می توان گفت فصل زمستان ارزان ترین فصل برای مسافران مشهد می باشد و نگرانی شما را تا حد زیادی بابت هزینه های سفر مشهد آسوده می کند. کافیست با سایت زواران تماس بگیرید و استعلام قیمت هتل های مشهد و تخفیف های ویژه هتل های مشهد در دی ماه 98 را بگیرید.

هتل ابریشم مشهد

هتل دو ستاره ابریشم در مشهد از نزدیکترین هتل های ستاره دار مشهد به حرم امام رضا(ع) است. هتل ابریشم مشهد در خیابان امام رضا2 واقع شده و تنها 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. هتل ابریشم به تازگی بازسازی شده و فضای هتل و وسایل به روزرسانی و جدید شده اند. لابی بزرگ و دلباز هتل ابریشم مشهد از ویژگی های این هتل خوب مشهد است.

قیمت هتل ابریشم مشهد تا انتهای دی ماه نفری 85.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ابریشم : مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا

هتل ابریشم مشهد

هتل تاج مشهد

هتل دو ستاره تاج در مشهد با ارئه خدمات و امکانات خوب در حد هتل های سه ستاره مشهد می باشد. هتل تاج مشهد در سال 94 افتتاح شده و دارای فضای دنج و آرامی ست. نزدیکی به حرم مطهر که حدود 10 دقیقه پیاده رویست از دیگر دلایل محبوبیت هتل تاج مشهد است.

قیمت هتل تاج در مشهد در دی ماه نفری 60.000 تومان می باشد.

آدرس هتل تاج: مشهد - خیابان امام رضا - شیخ طوسی 11- شهید رجب زاده 1

هتل تاج مشهد

هتل ساعت مشهد

هتل ساعت در مشهد از هتل های باکیفیت و نوساز مشهد است. هتل ساعت مشهد سال 97 افتتاح شده و دارای لابی، فضای داخلی و اتاق های شیک با چیدمات های ساده از وسایل نو و جدید می باشد . فضای دلباز و نورگیر هتل ساعت مشهد اقامت زائران مشهد را دلنشین می کند.

قیمت هتل ساعت برای ماه دی نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ساعت : مشهد - ابتدای خیابان امام رضا8

هتل ساعت مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/11


 

نماد اعتماد الکترونیکی