قیمت هتل مشهد در عید

تاریخ انتشار: 1397/12/12

قیمت هتل مشهد در عید

قیمت هتل در مشهد برای عید

سفر نوروزی به مشهد به گفته اکثر هموطنان عزیزمان حال و هوای دیگری دارد و به همین دلیل است که شلوغی و سختی سفر به مشهد در ایام عید را به جان می خرند. اکثر شما عزیزان که قصد سفر به مشهد را دارید با تماس با سایت زواران به دنبال قیمت هتل های مشهد در ایام نوروز هستید. ما در چند مرحله قیمت های هتل و هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مشهد را در سایت زواران قرار دادیم. در این مطلب نیز قیمت تعداد دیگری از این هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد را میگوییم.

قیمت هتل آپارتمان شریف جواهری مشهد برای نوروز 98

هتل آپارتمان شریف جواهری در مشهد دارای کیفیت بسیار خوب و خدمات کافی برای مسافران مشهد است. فاصله بسیار کوتاه هتل شریف جواهری مشهد تا حرم مطهر مزید بر علت شده تا این هتل آپارتمان مورد استقبال مسافران مشهد قرار گیرد. بازسازی که اخیرا در هتل آپارتمان شریف جواهری مشهد انجام شده جلوه بسیار زیبایی در هتل آپارتمان شریف جواهری ایجاد کرده است. قیمت هتل آپارتمان شریف جواهری مشهد در برای تعطیلات نوروز نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان شریف جواهری: مشهد - خیابان امام رضا 5 - انتهای چهنو 10

قیمت هتل آپارتمان شریف جواهری مشهد برای نوروز 98

قیمت هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد در عید نوروز سال 98

هتل آپارتمان رنگین کمان در مشهد از هتل آپارتمان هایی ست که با اقامت در آن احساس امنیت و آرامش خواهید داشت. و به این نکته خواهید رسید که مبلغی که برای رزرو هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد پرداخت کرده اید بسیار مناسب و منصفانه است. کیفیت و خدمات خوب که در سطح بالایی قرار دارند از ویژگی های بارز هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد می باشد. قیمت رزرو نوروزی هتل آپارتمان در عید سال 98 نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان رنگین کمان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

قیمت هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد در عید نوروز 98

قیمت نوروزی هتل یزدان مشهد سال98

هتل یک ستاره یزدان در مشهد به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته و با بهسازی و نوسازی بسیاری از خدمات را به هتل اضافه کرده است. نزدیکی به حرم نیز از دیگر مزیت های رزرو هتل یزدان مشهد می باشد. امکاناتی که توسط هتل یزدان مشهد و پرسنل مجرب آن ارائه می شود سفر خوشی را برایتان رقم میزند. قیمت هتل یزدان مشهد برای ایام نوروز 98 نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس هتل یزدان: مشهد - خیابان امام رضا8 - رجب زاده16

رزرو هتل مشهد در نوروز 98

برای رزرو نوروزی هتل های مشهد باید هرچه زودتر اقدام کنید. از آنجاییکه قیمت هتل های مشهد در ایام عید نوروز همیشه با افزایش همراه است باید از قیمت و تعداد اتاق های خالی در هتل مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. برای رزرو هتل مشهد در نوروز 98 ابتدا با سایت زواران تماس گرفته و از موارد بالا اطمینان خاطر پیدا کنید.

شماره تماس با زواران برای رزرو هتل مشهد در نوروز 98 :  1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/12/12

 

نماد اعتماد الکترونیکی