قیمت هتل های مشهد در عید فطر

تاریخ انتشار: 1398/02/22

قیمت هتل های مشهد در عید فطر

قیمت هتل در مشهد برای عید فطر

با اینکه هنوز اوایل ماه مبارک رمضان هستیم اما به دلیل تعداد زیاد مسافران در تعطیلات عید فطر هتل های مشهد به ویژه هتل های نزدیک حرم، به سرعت تکمیل ظرفیت می شوند. تعداد زیادی از زائران امام رضا(ع) حتی قبل از آغاز ماه مبارک رمضان هتل های مورد نظرشان در مشهد را رزرو کرده اند. پس اگر قصد سفر به مشهد در عید سعید فطر را دارید بهتر است سریع تر اقدام به رزرو هتل های مشهد کنید. همانطور که می دانید گستره ی هتل های اطراف حرم در مشهد از نظر قیمت، خدمات و درجه کیفی هتل بسیار متنوع و گوناگون هستند ما نیز در این مطلب زواران به سراغ هتل های نزدیک حرم با درجات کیفی و قیمت های مختلف می رویم.

هتل سه ستاره نسیم مشهد

هتل نسیم در مشهد، از هتل های نزدیک حرم می باشد که حدود 10 دقیقه حتی کمتر پیاده روی تا حرم دارد. هتل نسیم مشهد از سال 97 افتتاح شده است. لابی و فضای داخلی هتل نسیم بسیار مدرن و شیک می باشند. رستوران هتل نسیم مشهد نیز در طبقه انتهایی هتل واقع شده و حدود 130 نفر ظرفیت دارد. کیفیت غذای هتل نسیم مشهد نیز بسیار بالاست و از مواد اولیه تازه و مرغوب برای پخت و پز استفاده می شود. هتل نسیم مشهد دربعضی پلن های دو و سه تخته خود دارای جکوزی است و وان است.

قیمت رزرو هتل نسیم مشهد برای اقامت در عید سعید فطر نفری 200.000 تومان می باشد.

آدرس هتل نسیم: مشهد - امام رضا8 چهاراه دوم سمت چپ - هتل نسیم

هتل نسیم مشهد

هتل آپارتمان سلما مشهد

هتل آپارتمان نوساز سلما مشهد در سال 97 افتتاح شده است. این هتل نوساز در خیابان امام رضا3 مشهد قرار گرفته و 5 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. نوسازی هتل آپارتمان سلما مشهد باعث شده تا تمامی امکانات و خدمات استاندارد برای اقامت آرام در مشهد ارائه شود و فضای هتل آپارتمان سلما مشهد، دیزاین ها و چیدمان های هتل و اتاق های واقع در آن شیک و مدرن باشد.

قیمت هتل آپارتمان سلما در مشهد برای عید سعید فطر نفری 140.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سلما مشهد: انتهاي خيابان امام رضا٣

هتل آپارتمان سلما مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان کنعان در مشهد به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبش همیشه جزو پیشنهادات سایت زواران به مسافران مشهد بوده است. بازسازی اخیر انجام شده در هتل کنعان مشهد این هتل را به دو فاز جدید و قدیم تقسیم کرده است که بالطبع قیمت های مختلفی نیز دارند. پارکینگ اختصاصی هتل آپارتمان کنعان نیز برای مسافرانی که با ماشین شخصی خود به مشهد سفر می کنند بسیار مناسب است. کیفیت بالای غذای هتل آپارتمان کنعان مشهد نیز از مزیت های این هتل آپارتمان نزدیک به حرم می باشد. تاریخ قیمت های اعلام شده برای رزرو عید فطر از 13 تا 18خرداد است.

قیمت فاز جدید هتل آپارتمان کنعان مشهد برای رزرو در عید فطر نفری 135.000 تومان می باشد.

قیمت فاز قدیم هتل آپارتمان کنعان در مشهد برای اقامت در ایام عید فطر نفری 120.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان کنعان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

رزرو هتل در مشهد برای عید فطر

به دلیل اینکه عید فطر چند روز تعطیلی رسمی دارد. سفر در این ایام به مشهد بسیار زیاد می شود. قطعا مسافرانی که در عید فطر به مشهد سفر می کنند تمایل دارند در هتل های نزدیک حرم اقامت کنند. تعدادی از قیمت هتل های مشهد برای عید فطر را در این مطلب و مطالب گذشته سایت زواران بیان کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو هتل های مشهد با سایت زواران تماس بگیرید.

تلفن تماس زواران و رزرو هتل های مشهد : ثابت 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/22

 

نماد اعتماد الکترونیکی