قیمت هتل های مشهد در اواخر تیرماه

تاریخ انتشار: 1399/04/16

قیمت هتل های مشهد در اواخر تیرماه

هتل های مشهد برای اواخر تیر99

در تیرماه خانواده های زیادی که خیالشان از امتحانات خرداد فرزندشان آسوده می شود، به مشهد سفر می کنند تا با اقامت در این شهر زیارتی و سیاحتی علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) بتوانند به تفریح و گردش نیز بپردازند. تیرماه99 با وجود شرایط خاص و ویژه ای که به سبب شیوع ویروس کرونا پدید آمده، هتل های مشهد بیش از پیش پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و مکانی امن برای اقامت در مشهد را پدید آورده است. پس با خیال راحت می توانید به مشهد سفر کرده و در هتل های مشهد اقامت کنید. قیمت هتل های مشهد برای اواخر تیر ماه را در ادامه سایت زواران بخوانید.

هتل آپارتمان جیحون مشهد

هتل آپارتمان جیهون در مشهد از هتل های نزدیک حرم در مشهد می باشد که فقط 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی و رفت و آمد آسان از دیگر ویژگی های خوب هتل آپارتمان جیحون مشهد است. پارکینگ شخصی هتل آپارتمان جیحون نیز برای مسافرانی که با ماشین شخصی به مشهد سفر می کنند یکی از نقاط مثبت هتل آپارتمان جیهون در مشهد محسوب می شود.

قیمت هتل آپارتمان جیهون در مشهد برای اواخر تیر99 نفری 75.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان جیحون : مشهد - خیابان امام رضا 10 - بعد از چهارراه اول

هتل آپارتمان جیحون مشهد

هتل بارانا مشهد

هتل بارانا مشهد با درجه دو ستاره در خیابان طبرسی مشهد واقع شده است. امکانات و خدمات خوب هتل بارانا مشهد زائران مشهد را در طول اقامت در هتل بارانا مشهد راضی و خشنود می کند. همچنین قیمت بسیار مناسب هتل بارانا مشهد در تیر امسال بسیار فوصت مناسبی برای رزرو هتل بارانا در مشهد می باشد. هتل بارانا مشهد هتلی تمیز با وسایل نو و جدید است.

قیمت هتل بارانا مشهد برای رزروهای تیرماه نفری 65.000 تومان می باشد.

آدرس هتل بارانا مشهد: خیابان طبرسی -طبرسی 10 نوغان8

هتل بارانا مشهد

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان سارینا در مشهد از هتل آپارتمان های خوب نزدیک حرم مشهد محسوب میگردد که با 5 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم امام رضا(ع)مشرف شوید. تجهیزات هتل آپارتمان سارینا مشهد بسیار خوب است. هتل آپارتمان سارینا مشهد دارای چیدمان ها و محیط بسیار شیک و مدرن می باشد. همچنین هتل آپارتمان سارینا در مشهد محیط آرام و دنجی برای اقامت مسافران مشهد دارد.

قیمت هتل آپارتمان سارینا مشهد در تیر نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان سارینا : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان سارینا مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/04/16


 

{enamadx}