قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای اواخر شهریور

تاریخ انتشار: 1398/06/25

قیمت هتل آپارتمان در مشهد برای اواخر شهریور

قیمت هتل آپارتمان های مشهد برای شهریور

در اواخر ماه شهریور هستیم و بسیاری از عزیزانی که نتوانستند در تابستان به سفر بروند در فکر رفتن به یک سفر زیارتی و سیاحتی هستند تا برای شروع سال تحصیلی جدید آماده شوند. علاوه بر این در ماه محرم قرار داریم و برنامه های مذهبی شهر مشهد به ویژه در حرم مطهر زائران زیادی را به شوق زیارت امام رضا(ع)، بهره مندی از مراسمات مذهبی و تجدید قوا به مشهد می کشاند. اگر سفری کوتاه به مشهد دارید و هتل قیمت مناسب در مشهد می خواهید می توانید سراغ رزرو هتل آپارتمان های مشهد بروید. با این مطلب سایت زواران همراه باشید تا با قیمت سه تا از هتل آپارتمان های خوب مشهد آشنا شوید.

هتل آپارتمان تام مشهد

هتل آپارتمان تام در مشهد با قرار گرفتن در خیابان امام رضا9 حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. هتل آپارتمان تام مشهد در سال 89 آغاز به کار کزده و در سال 97 بازسازی شده و خدمات و امکانات خود را ارتقا داده است. شما می توانید هتل آپارتمان تام مشهد را بصورت اقامت با صبحانه یا اقامت فولبرد با صبحانه، نهار و شام رزرو کنید.

قیمت هتل آپارتمان تام مشهد برای 23 تا 31 شهریور اقامت با صبحانه نفری 90.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان تام : مشهد - خيابان امام رضا ٩- روبروي پاركينگ هتل الماس نوين

هتل آپارتمان تام مشهد

هتل آپارتمان نور مشهد

از دیگر هتل آپارتمان های خوب خیابان امام رضا مشهد که از محبوب ترین خیابان ها برای رزرو هتل نزد مسافران مشهد است، هتل آپارتمان نور مشهد می باشد. هتل آپارتمان نور در مشهد فضای دنج و آرام برای اقامت در مشهد دارد و چیدمان های ساده و زیبای آن برایتان آرامش بخش خواهد بود. هتل آپارتمان نور مشهد قیمت مناسبی به نسبت امکانات و خدماتش ارائه می دهد.

قیمت هتل آپارتمان نور مشهد برای رزرو تا آخر شهریور98 نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان نور مشهد : امام رضا5 - چهنو10

هتل آپارتمان نور مشهد

هتل آپارتمان یزدان مشهد

هتل آپارتمان یزدان مشهد با بازسازی که در سال 97 انجام داده تبدیل به هتلی نوساز و خوب شده که همین قضیه امتیازیست برای زائران عزیزی که هتل آپارتمان یزدان در مشهد را رزرو می کنند. اتاق های هتل آپارتمان یزدان مشهد به وسایل مورد نیاز برای اقامت در مشهد تجهیز شده اند. فضای داخلی زیبا و دلباز هتل آپارتمان یزدان مشهد از دیگر ویژگی های آن می باشد.

قیمت هتل آپارتمان یزدان مشهد در اواخر شهریور ماه برای اقامت با صبحانه نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان یزدان : مشهد - خیابان امام رضا8 - رجب زاده16

هتل آپارتمان یزدان مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/06/25


 

نماد اعتماد الکترونیکی