قیمت هتل در مشهد برای اواخر آبان 98

تاریخ انتشار: 1398/08/22

قیمت هتل در مشهد برای اواخر آبان 98

قیمت هتل های مشهد در آبان

با توجه به اینکه در چند روز آینده ولادت رسول اکرم (ص) را پیش رو داریم، شهر مشهد مملو از مسافران و مشتاقان زیارت امام رضا(ع) می شود. پس از این روز بزرگ و عزیز تعداد زیادی از مسافران به شهرهای خود بازمی گردند و شهر مشهد، به ویژه خیابان های نزدیک حرم به آرامش کامل می رسد. با توجه به آب و هوای خوب مشهد و خلوت شدن شهر مشهد در این روزها، پیشنهاد می کنیم برای زیارت با خیال راحت به مشهد سفر کنید و از آرامش مشهد و حرم امام رضا(ع) لذت ببرید. قیمت تعدادی از هتل های مشهد را برای پنج روز پایانی آبان ماه در این مطلب سایت زواران بخوانید.

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا مشهد از هتل های با تجربه و با سابقه در شهر مشهد می باشد که از سال 78 آغاز به کار کرده و به تازگی در سال 95 نیز بازسازی شده است. هتل دیبا در مشهد هتلی خوب و تمیز با تجهیزات و وسایل جدید می باشد که چیدمان های فضای داخلی و اتاق های ساده و بسیار زیبا دارد. امکانات و خدمات ارائه شده در هتل یک ستاره دیبا مشهد بدون شک برای اقامت در مشهد کافی و بسیار مطلوب است.

قیمت هتل دیبا مشهد برای 25تا30 آبان نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل دیبا : مشهد - خیابان امام رضا 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

هتل فجر مشهد

هتل فجر در مشهد با درجه دو ستاره مشغول خدمت رسانی به زائران گرامی می باشد. هتل فجر مشهد در خیابان امام رضا و عنصری قرار گرفته و تنها حدود 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا(ع) دارد. از سابقه هتل فجر در مشهد می توان فهمید این هتل 2ستاره همیشه رضایت مسافران مشهد را جلب نموده است.

قیمت هتل فجر در مشهد برای اواخر آبان 98 نفری 80.000 تومان میباشد.

آدرس هتل فجر : مشهد خیابان امام رضا -خیابان عنصری - نبش عنصری 9

هتل فجر مشهد

هتل نخل فردوس مشهد

هتل دو ستاره نخل فردوس مشهد از هتل های خوب در مشهد است که از نظر تمیزی، نوساز بودن، دسترسی خوب به حرم و بسیاری دیگر از معیارها، دارای اولویت بالایی می باشد. اتاق های نورگیر و دلباز هتل نخل فردوس مشهد با تجهیزات و امکانات عالی آماده خدمت رسانی به مسافران مشهد می باشد. با رزرو هتل نخل فردوس مشهد از طریق زواران می توانید با خیال راحت به زیارت خود برسید.

قیمت هتل نخل فردوس مشهد برای 25ام تا 30ام آبان ماه نفری 80.000 تومان است.

آدرس نخل فردوس : مشهد - خیابان امام رضا 11

هتل نخل فردوس مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/22


 

نماد اعتماد الکترونیکی