رزرو هتل های مشهد در آبان و آذر

تاریخ انتشار: 1401/07/24

رزرو هتل های مشهد در آبان و آذر

چه وقت به مشهد سفر کنیم

اکثر مسافر ها به واسطه وجود تعطیلات و زمان کافی، تابستان را به عنوان فرصت مناسب در نظر می گیرند. برنامه های تابستانی متعددی در شهر مختلف وجود دارد و شهر ها آماده پذیرایی از مسافران تابستانی هستند. با این حال نکته هایی درباره سفر های تابستانی وجود دارد که باید به آن ها توجه کرد که در ادامه به آن می پردازیم. شهر های مختلف با توجه به مسائل گوناگون شرایط میزبانی مختلفی را دارند و برسی تمام ی شهر ها در یک مطلب ممکن نیست به همین دلیل در این مطلب  به برسی بهترین زمان برای سفر به مشهد می پردازیم.

آشنایی با شهر مشهد

مشهد با وجود بارگاه باسعادت امام رضا(ع) در قلب خود به عنوان مقصدی زیارتی مطرح می باشد، با این حال جاذبه گردشگری مشهد به حرم امام رضا (ع) محدود نمی شود. مشهد با توجه به منطقه جغرافیایی دارای آب و هوای متغیر، اما معتدل و متمایل به سرد و خشک است و از تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های سرد و مرطوب برخوردار است. مشهد همچنین دومین کلان شهر ایران به حساب می آید.

شلوغ ترین و خلوت ترین زمان ها در مشهد

با توجه به وجود بارگاه امام هشتم(ع) در مشهد این شهر همواره مورد توجه مسافران بوده، ایام شهادت مخصوصا شهادت امام رضا در 30 صفر، تاسوعا و آشورا، اربعین،رحلت حضرت رسول و ولادت امام رضا در 11 ذی قعده، تولدت حضرت رسول،مبعث و عید فطر از جمله شلوغ ترین زمان ها برای سفر به مشهد به شمار می رودند. هزینه رزرو هتل و سایر خدمات نظیر بلیط و سایر خدمات رفاهی در این ایام بالاتر می رود و گاهی موجب تعجب مسافران می شود. این افزایش قیمت ناشی از حجم بالای مسافر و پر شدن هتل ها می باشد. اگر به دنبال یک راه حل برای این مسئله هستید می توانید سفر خود را در ایامی خارج از این موارد انجام دهید. ماه های آبان و آذر فرصت خوب و بهترین زمان برای سفر به مشهد می باشد. مشهد در این ماه ها دارای هوای پاییزی دلپذیر است که تجربه دلنشینی به یادگار می گذارد. هزینه رزرو هتل و سایر خدمات ددر این ماه ها به پایین ترین حد خود می رسد.

همه چیز درباره رزرو هتل در مشهد

 زمانی که عازم سفر هستید انتخاب هتل و رستوران مهم ترین مسائل پیش روی شما هستند. رزرو هتل در مشهد به واسطه تعداد بالا و تنوع زیاد کمی زمان بر می باشد. همچنین انتخاب متناسب با شرایط شما مخصوصا زمانی که از قبل جایی را رزرو نکرده باشید دردسر ساز خواهد بود. هزینه رزرو هتل بسته به بازه زمانی متفاوت می باشد و اگر به دنبال رزرو هتل با قیمت مناسب تر هستید بهترین ماه برای سفر آبان و آذر می باشد که شما می توانید با قیمت پایین تر رزرو خود را انجام دهید. در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد در ماه های آبان و آذر با توجه به قیمت ،خدمات و کیفیت می پردازیم.

 

هتل دوستاره سینا مشهد

هتل دوستاره سینا مشهد نیز از جمله هتل های دوستاره در اطراف حرم مطهر رضوی می باشد که با توجه به دوستاره بودن خدمات خود را چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی در بهترین حالت خود ارائه می کند. رزرو هتل سینا هم به صورت فولبرد و هم غیر فولبرد انجانم می گیرد که با توجه به کیفیت خوب غذا این هتل رزرو به فولبرد به مسافران پیشنهاد می شود زیرا هم در هزینه ها سفر صرفه جویی می شود و هم از دغدغه های سفر کاسته خواهد شد. اتاق های هتل سینا  دارای امکانات خوب هستند و به صورت روزانه نظافت می گردند تا اقامت خوبی را برای مسافران به ارمغان بیاورند.

 

هتل دوستاره سقا مشهد

هتل دوستاره سقا مشهد واقع در خیابان امام ضا یکی از خیابان های اطراف حرم مطهر رضوی می باشد که تنها 5 دقیقه تا حرم به صوت پیاده فاصله دارد. هتل سقا مشهد با در نظرگرفتن امکانات متنوع نظیر پارکینگ و رستوران آماده خدمت رسانی به مسافران می باشد. با توجه به امکانات و فاصله نزدیک به حرم همچنین قیمت متناسب هتل سقا یکی از محبوب ترین هتل های دوستاره مشهد می باشد و مسافران از اقامت خود در این هتل خاطره خوبی با یادگار دارند . همچنین دسترسی عالی به سایر نقاط مهم شهر از طریق حمل نقل عمومی به آسانی در دسترس است.

 

 

هتل آپارتمان ارغوان مشهد

هتل آپارتمان ارغوان مشهد واقع در خیابان امام رضا 8 یکی از نزدیک ترین هتل آپارتمان های موجود به حرم امام رضا(ع)می باشد . هتل آپاتمان ارغوان همواره جزو هتل آپارتمان های قیمت مناسب بوده . با این حال در ماه های آبان و آذر این کاهش قیمت بیشتر می شود و شما می توانید با قیمت مناسب تر از خدمات این هتل آپارتمان استفاده کنید با توجه به موقعیت مکانی هتل ارغوان شما تنها 10 دقیقه به صورت پیاده تا حرم فاصله دارید. شما با رزرو هتل آپارتمان ارغوان به سایر نقاط مهم شهر نیز دسترسی خوبی دارید و می توانید با استفاده از حمل نقل عمومی به راحتی در شهر تزدد کنید.

 

 

هتل آپارتمان بشری مشهد

هتل آپارتمان بشری مشهد یکی دیگر از هتل آپارتمان های نزدیک حرم، با قیمت مقرون به صرفه می باشد که تنها 5 دقیقه تا حرم طهر فاصله دارد و امکان زیارت آسان را فراهم می آورد. هتل بشری در سال 1395 نیز در جهت بهبود خدمات خود مورد بازسازی قرار گرفته است. از جمله مزیت های هتل میتوان به دسترسی راحت به بازار سرشور و بازار رضا که از بازار های معروف و قدیمی شهر می‌باشد اشاره کرد. همچنین امکان رزرو هتل آپارتمان بشری هم به صورت فولبرد و هم غیر فولبرد امکان دارد و شما می توانید برای صرفه جوی در زمان و مدیرت بهتر هزینه ها ، رزرو خود را به صورت فولبرد ثبت کنید.

تاریخ انتشار : 1401/07/24 

نماد اعتماد الکترونیکی