قیمت هتل های مشهد برای اواخر آبان ماه

تاریخ انتشار: 1398/08/21

قیمت هتل های مشهد برای اواخر آبان ماه

قیمت هتل در مشهد برای آبان

به دلیل ولادت پیامبر اکرم در 24 آبان ماه مسافران زیادی به شهر مشهد سفر می کنند و اکثر هتل های مشهد اندکی قیمت های خود را افزایش داده اند  اما پس از آن مسافران به شهرهای خود بازگشته و شهر مشهد خلوت شده و قیمت هتل های در مشهد نیز به حالت اولیه خود برمی گردد. پس اگر می خواهید با قیمت مناسب در مشهد اقامت کنید، بهتر است در روزهایی که مناسبت مذهبی خاصی نیست، به مشهد سفر کنید. قیمت بعضی از هتل آپارتمان های مشهد برای اواخر آبان ماه را در ادامه این مطلب زواران می خوانید.

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل آپارتمان پارادایس مشهد از دسته هتل آپارتمان های نوساز و زیبای شهر مشهد می باشد که فاصله چندانی تا حرم مطهر امام رضا(ع) ندارد. هتل آپارتمان پارادایس در مشهد در خیابان امام رضا5 قرار گرفته و تنها 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مشهد دارد. رستوران و کافی شاپ دنج و آرام واقع در هتل آپارتمان پارادایس مشهد در زمان اقامت شما در مشهد آماده پذیرایی هستند.

قیمت هتل آپارتمان پارادایس مشهد در اواخر آبان نفری 80.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان پارادایس : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم - سمت راست

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد از هتل آپارتمان های خوب مشهد می باشد که تجهیزات و امکانات مناسبی برای سفر چند روزه به مشهد مقدس ارائه می دهد. اتاق های بزرگ، نورگیر و دلباز واقع در هتل آپارتمان کنعان مشهد حس راحتی و آرامش را برای زائران مشهد فراهم می کند. کیفیت مطلوب غذای هتل آپارتمان کنعان مشهد نیز همواره رضایت مسافران مشهد را جلب کرده است.

قیمت هتل آپارتمان کنعان مشهد 25تا30 آبان نفری 110.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان کنعان : مشهد - خیابان امام رضا 8 - امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان تبسم مشهد

هتل آپارتمان تبسم در مشهد خدمات و امکاناتی در حد هتل های دو ستاره ارائه می دهد. از دیگر مزایای هتل آپارتمان تبسم در مشهد می توان به نوساز بودن آن اشاره کرد که در سال 96 افتتاح شده است. غذاهای متنوع و باکیفیت و نزدیک بودن هتل به حرم مطهر در مشهد از دیگر ویژگی های این هتل آپارتمان خوب در مشهد می باشد.

قیمت هتل آپارتمان تبسم در مشهد برای 25تا30 آبان ماه نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان تبسم مشهد: خیابان امام رضا-امام رضا 3 بن بست اول

هتل آپارتمان تبسم مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/08/21


 

نماد اعتماد الکترونیکی