قیمت هتل های مشهد برای اواخر تیر99

تاریخ انتشار: 1399/04/17

قیمت هتل های مشهد برای اواخر تیر99

قیمت هتل در مشهد در تیرماه

برای سفر به مشهد هزینه های مختلفی پیش روی شماست که باید برای آنها برنامه ریزی کنید. هزینه عمده شما در مشهد مربوط به محل اقامت و رزرو هتل در مشهد می باشد که حتما باید پیش از تاریخ سفر به مشهد انجام شود. برای رزرو هتل های مشهد و کسب اطلاعات درباره امکانات، شرایط و قیمت هتل های مشهد با سایت زواران تماس بگیرید. مشاوران زواران بصورت 24ساعته پاسخگوی شما زائران گرامی می باشند. اکنون که در تیرماه قرار داریم و خانواده های زیادی درصدد سفر به مشهد هستند، در این مطلب قیمت تعدادی از هتل های نزدیک حرم مشهد را گرداوری کردیم.

هتل نسیم مشهد

هتل سه ستاره نسیم در مشهد از هتل های نوساز مشهد است که در سال 97 آغاز به کارکرده است. هتل نسیم مشهد در خیابان امام رضا8 واقع شده و کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر دارد. رستوران هتل سه ستاره نسیم مشهد در طبقه انتهایی هتل قرار دارد و دارای فضای دنج و زیبا و منظره ای تماشایی دارد. غذای هتل نسیم مشهد دارای کیفیت مطلوب و انواع متنوع می باشد.

قیمت هتل نسیم در مشهد برای تیرماه نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل نسیم : مشهد - امام رضا8 - چهاراه دوم سمت چپ هتل نسیم

هتل نسیم مشهد

هتل ذاکر مشهد

هتل ذاکر در مشهد با درجه دو ستاره تاپ در خیابان امام رضا 18 قرار گرفته است. هتل دو ستاره ذاکر مشهد در سال 95 افتتاح شده و در تمام ایام سال میزبان مسافران مشهد می باشد. امکانات و خدمات هتل ذاکر مشهد بسیار خوب و فضای هتل ذاکر مشهد تمیز و دارای چیدمان مدرن است. اتاق های هتل ذاکر در مشهد بسیار دنج و شیک است. قیمت هتل ذاکر مشهد نیز به نسبت خدمات و تجهیزاتش بسیار مناسب می باشد.

قیمت هتل دو ستاره ذاکر در مشهد برای رزرو تیر99 نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل ذاکر : مشهد - خیابان امام رضا 18

هتل ذاکر مشهد

هتل آپارتمان مشهدالرضا در مشهد

هتل آپارتمان مشهد الرضا در مشهد از هتل آپارتمان های خوب مشهد است که در فاصله یک ربع پیاده روی تا حرم مطهر قرار دارد. هتل آپارتمان مشهدالرضا مشهد در سال 96 به بهره برداری رسیده است. هتل آپارتمان مشهد الرضا در مشهد دارای محیط آرام، تمیز و مرتب می باشد. اقامت در هتل آپارتمان مشهدالرضا مشهد رضایت مسافران را جلب می نماید.

قیمت هتل آپارتمان مشهد الرضا مشهد در تیر نفری 55.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان مشهدالرضا: مشهد میدان بیت المقدس خیابان خسروی نو اندرزگو 2 انتهای کوچه

هتل آپارتمان مشهدالرضا مشهد

تاریخ انتشار : 1399/04/17


 

{enamadx}