قیمت هتل آپارتمان های مشهد در اواخر تیرماه

تاریخ انتشار: 1398/04/19

قیمت هتل آپارتمان های مشهد در اواخر تیرماه

قیمت هتل های مشهد در تیر

شهر مشهد در تیرماه و بطور کلی در فصل تابستان شاهد تعداد زیاد مسافر است که در طول 9 ماه تحصیلی، به دلیل تحصیل فرزندان خود با محدودیت برای سفر مواجه اند و اکنون با آغاز فصل تابستان، اتمام امتحانات و فراغت از تحصیل فرزندان قصد مسافرت و استراحت دارند. اواخر تیرماه امسال به دلیل تقارن با ولادت باسعادت امام رضا(ع) شرایط خاص و ویژه تری پیدا می کند. اگر سفر شما در روزهای ولادت و تاریخ 23 تیرماه مصادف با ولادت حضرت رضا(ع) است، با این مطلب از سایت زواران همراه باشید و از قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد برای این ایام مطلع شوید.

هتل آپارتمان آدینه مشهد

هتل آپارتمان آدینه در مشهد از آن دسته هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد است که خدمات و امکانات در حد هتل های یک و حتی دو ستاره ارائه می دهد. برای پیمودن فاصله هتل آدینه مشهد تا حرم مطهر بصورت پیاده از خیابان نواب صفوی1 کمتر از 5 دقیقه پیاده روی دارید. لابی، رستوران و اتاق های هتل آپارتمان آدینه در مشهد دارای محیطی دنج و آرام برای اقامت در مشهد هستند.

قیمت هتل آپارتمان آدینه در مشهد برای 20تا24 تیر نفری 135.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان آدینه : مشهد - خیابان نواب صفوی9

هتل آپارتمان آدینه مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

اگر همیشه در هتل های خوب مشهد اقامت کرده اید پیشنهاد می کنیم هتل آپارتمان حیات شرق مشهد را از دست ندهید. هتل آپارتمان حیات شرق در مشهد یکی از بهترین و کامل ترین هتل آپارتمان های مشهد است که در حد هتل های سه ستاره تاپ به شما خدمات ارائه می دهد. طراحی، دیزاین، چیدمان و تمام ابزار و وسایل استفاده شده در هتل حیات شرق، بسیار مدرن و شیک هستند. برخی از اتاق ها و پنجره های راهرو در هتل آپارتمان حیات شرق مشهد مشرف به حرم مطهر می باشند که فضای معنوی و دلنشینی برایتان فراهم کرده است.

قیمت رزرو هتل آپارتمان حیات شرق مشهد در 20تا24 تیرماه نفری 190.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان حیات شرق : مشهد - ابتدای خیابان نواب صفوی - جنب بازار آرمان

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

هتل آپارتمان بهشت مشهد

اگر بعد مسافت و فاصله بسیار نزدیک به حرم مطهر برای رزرو هتل در مشهد برایتان اولویت دارد باید سراغ هتل ها یا هتل آپارتمان های بسیار نزدیک به حرم مطهر بروید. هتل آپارتمان بهشت مشهد با قرار گرفتن در خیابان امام رضا2 در فاصله بسیار کمی تا حرم امام رضا(ع) قرار دارد. کیفیت خوب هتل آپارتمان بهشت مشهد در کنار نزدیکی به حرم مطهر باعث شده همیشه با استقبال مسافران مشهد روبرو باشد. محیط هتل بهشت مشهد تمیز، مرتب و آرام است.

قیمت هتل آپارتمان بهشت مشهد از 20 تا 24 تیر مصادف با ولادت امام رضا(ع) نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان بهشت مشهد: امام رضا 2

هتل آپارتمان بهشت مشهد

تاریخ انتشار : 1398/04/19


 

نماد اعتماد الکترونیکی