رزرو هتل های مشهد در تیرماه

تاریخ انتشار: 1399/03/31

رزرو هتل های مشهد در تیرماه

قیمت هتل های مشهد برای تیرماه99

همیشه ماه تیر ، نزد زائران مشهد یکی از ماه های پرطرفدار برای سفر به این شهر مقدس بوده است. چرا که خانواده ها با تعطیلی و فراغت فرزندان از تحصیل و مدرسه با خیال راحت تری می توانند سفر خود را انجام دهند. اگر شما هم قصد سفر به مشهد برای تیرماه99 را دارید ابتدا بهتر است با قیمت هتل های مشهد در تیر آشنا شوید تا برنامه ریزی بهتری برای سفر به مشهد انجام دهید. پس با زواران همراه باشید.

هتل تبریز مشهد

هتل تبریز مشهد دارای فضای دنج با چیدمان های شیک و مدرن می باشد. سطح خدمات و کیفیت هتل تبریز در حد هتل های دو ستاره می باشد و مکانی کاملا مناسب برای اقامت آرام و بدون دغدغه در مشهد مقدس است. اتاق های هتل تبریز در مشهد بزرگ و دلباز هستند و تجهیزات کافی برای اقامت در مشهد را دارند. همچنین پرسنل حرفه ای هتل تبریز مشهد در تمامی ایام سال آماده خدمت به زائران عزیز مشهد هستند.

قیمت هتل تبریز مشهد با سه وعده غذایی در تیرماه نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل تبریز : مشهد- چهارراه دانش- حنایی3

هتل تبریز مشهد

هتل میامی مشهد

هتل سه ستاره میامی در مشهد از سال 92 فعالیت خود را آغاز کرده و دارای کیفیت مطلوب و مناسبی می باشد. هتل میامی مشهد در خیابان امام رضا 35 واقع شده و فاصله ای حدود نیم ساعت پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) دارد ولی دسترسی بسیار آسان و نزدیک به ایستگاه اتوبوس و مترو خیال مسافران مشهد را راحت کرده است. هتل میامی در مشهد کیفیت بسیار خوبی نیز دارد.

قیمت هتل سه ستاره میامی مشهد بصورت فولبرد در تیر99 نفری 140.000 تومان می باشد.

آدرس هتل میامی : مشهد بلوار امام رضا ، امام رضا 35

هتل میامی مشهد

هتل سهند مشهد

هتل سهند مشهد یکی از هتل های خوب نزدیک حرم در مشهد است. هتل سه ستاره سهند در مشهد در خیابان امام رضا2 واقع شده و پیاده روی بسیار کمی تا حرم مطهر دارد. فضای شیک و مدرن هتل سهند در مشهد برای لوکس پسندان بسیار مناسب است. کیفیت خوب غذا، پرسنل حرفه ای، محیط آرام و دنج به همراه چیدمان های زیبا از دیگر نقاط مثبت هتل سهند مشهد می باشد.

قیمت هتل سه ستاره سهند مشهد برای رزرو فولبرد در تیر نفری 160.000 تومان است.

آدرس هتل سهند : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه کربلا - جنب هتل کیانا

هتل سهند مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/03/31


 

نماد اعتماد الکترونیکی