قیمت هتل های نزدیک حرم برای تیرماه

تاریخ انتشار: 1399/04/05

قیمت هتل های نزدیک حرم برای تیرماه

قیمت هتل در مشهد برای تیر99

زیارت امام رضا(ع) چیزیست که هیچ گاه برای هموطنان عزیزمان قدیمی نمی شود و همیشه جذایت خود را دارد. فصل تابستان برای خانواده ها، به ویژه خانواده هایی که فرزند محصل در منزل دارند، فصل بسیار مناسبی برای سفر به مشهد می باشد. از طرفی سفر با خانواده و تعداد زیاد مستلزم هزینه بیشتر و برنامه ریزی بهتری نیز می باشد. کافیست هزینه مورد نظرتان برای رزرو هتل در مشهد را با مشاوران زواران در میان بگذارید و هماهنگی های بیشتر با هتل و رزرو هتل در مشهد را به ما بسپارید و خودتان با خیال آسوده به سایر برنامه های سفر به مشهد بپردازید.

هتل کارن مشهد

هتل کارن مشهد با درجه سه ستاره از سال 96 فعالیت خود را در این شهر زیارتی آغاز کرده است. یکی از معیارهای اصلی زائران مشهد ، نزدیکی هتل محل اقامت به حرم مطهر می باشد که هتل کارن در مشهد در خیابان امام رضا8 واقع شده و کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا حرم امام رضا(ع) دارد. منوی غذایی هتل سه ستاره کارن مشهد بصورت بوفه ، با تنوع غذایی بالا می باشد. امکانات و خدمات هتل کارن در مشهد بسیار خوب و مطلوب است.

قیمت هتل کارن مشهد برای رزرو های تیر بصورت منوی بوفه نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل کارن: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش رجب زاده 3

هتل کارن مشهد

هتل هفت آسمان مشهد

هتل سه ستاره هفت آسمان مشهد در تمامی ایام سال میزبان مسافران مشهد می باشد. خدمات و امکانات هتل هفت آسمان در مشهد مطلوب و بسیار خوب بوده و نظر زائران مشهد را جلب کرده است. با اقامت در هتل هفت آسمان مشهد حدود یک ربع پیاده روی تا حرم مطهر امام رضا(ع) دارید. همچنین غذاهای متنوع و باکیفیت هتل هفت آسمان مشهد رضایت مسافران را در طول سفر جلب می کند.

قیمت هتل سه ستاره هفت آسمان در مشهد در تیر99 بصورت فولبرد نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل هفت آسمان : مشهد - خیابان امام رضا - دانش غربی 2/1 - مقابل سرشور 40

هتل هفت آسمان مشهد

هتل دیبا مشهد

هتل دیبا مشهد هتلی یک ستاره در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد. خدمات و تجهیزات هتل دیبا در مشهد را می توان در حد هتل های دو ستاره دانست. هتل دیبا در مشهد در عین حال که امکانات خوبی دارد، قیمت بسیار مناسبی نیز ارائه می دهد. بازسازی هتل یک ستاره دیبا مشهد در سال 95 این هتل را بیش از پیش نزد مسافران محبوب ساخته است. اتاق های دلباز و نورگیر هتل دیبا نیز بسیار جلب توجه می کند.

قیمت رزرو هتل دیبا مشهد برای تیرماه99 نفری 75.000 تومان است.

آدرس هتل دیبا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضای 8 - نبش چهارراه دوم

هتل دیبا مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/04/05


 

نماد اعتماد الکترونیکی