پرداخت یک شب در رزرو هتل های مشهد

تاریخ انتشار: 1396/02/27

پرداخت یک شب در رزرو هتل های مشهد

شاید برای بسیاری از مسافرین عزیز شهر مشهد مقدس و بارگاه ملکوتی امام هشتم جای سوال باشد که سیستم پرداخت یک شب به چه نحو بوده و چه ضمانت هایی دارد.

سامانه رزرواسیون هتل های مشهد «زواران» برای اولین بار در ایران و شاید دنیا! سیستم رزرو محل اقامت با پرداخت حق رزرو حدودی یک شب را پایه ریزی نمود. درین سیستم با توجه به اعتباری که سیستم رزرواسیون زواران در هتل ها و هتل آپارتمان های طرف قرارداد هزینه نموده امکان اخذ رزرو با هزینه کمتر مهیا شده است.

البته سیستم بیعانه از قدیم در داد و ستد وجود داشته فقط زواران این سیستم را به صورت مدرن در زمینه رزرو محل اقامت بازسازی نموده است.

با توجه به دغدغه های مسافران برای تامین هزینه های سفر سیستم پرداخت یک شب کمک شایانی برای کاهش این نگرانی ها تا لحظه رسیدن به محل اقامت نموده است. ممکن است تامین مخارج اقامت تا لحظه رسیدن به مقصد مقدور نباشد و در صورت نبود چنین سیستمی امکان رزرو وجود نخواهد داشت و با توجه به شلوغی شهر مشهد شاید در لحظه رسیدن هم امکان اخذ اقامت مکانی مناسب و شایسته وجود نداشته باشد. چون معمولا اتاق ها و هتل های خوب از چندین روز قبل رزرو و پر می گردند.

در سیستم پرداخت یک شب مسافران می توانند با پرداخت هزینه یک شب + 20 درصد مابقی زمان اقامت خود محل مورد نظر خود را رزرو نموده و تسویه کامل را در زمان رسیدن به هتل در مشهد انجام دهند.

 

تاریخ انتشار : 1396/02/27
 

{enamadx}