روستای عنبران مشهد

تاریخ انتشار: 1398/12/13

روستای عنبران مشهد

روستای عنبران

روستاهای نزدیک مشهد، از نظر آب و هوایی و مناطق دیدنی بسیار غنی و زیبا هستند. روستای اخلمد مشهد ، روستای جاغرق مشهد و... که در مطالب پیشین سایت زواران معرفی شده اند، از این قاعده مستثنی نیستند و پیشنهاد می کنیم اگر به مشهد آمدید حتما سری به این روستاهای زیبا و خوش آب و هوای نزدیک مشهد بزنید. روستای عنبران مشهد که در نزدیکی طرقبه مشهد واقع شده، مکانی جذاب و دیدنی برای مسافران مشهد می باشد.

روستای عنبران طرقبه مشهد

روستای عنبران طرقبه در فاصله 26 کیلومتری مشهد و در فاصله 1 کیلومتری طرقبه می باشد. روستای عنبران مشهد، یکی از بهترین و جذابترین روستاهای دیدنی شهر مقدس مشهد محسوب میشود که به عنوان یکی از سرسبزترین روستاها در شمال خراسان نیز نامیده شده است. روستای عنبران مشهد دارای جاذبه های دیدنی زیادی ست که مسافران مشهد را مجاب به پیمودن این مسافت کرده و به آنجا می روند.

روستای عنبران طرقبه مشهد

طبیعت روستای عنبران طرقبه

از جاذبه هایی که روستای عنبران مشهد را منحصر به فرد کرده است وجود طبیعت زیبا، گل و گیاهای معطر و چشم اندازهای بسیار زیبا می باشد. اطراف روستا عنبران مشهد را کوه و تپه های شگفت انگیزی پوشانده است که قشنگ ترین قسمت روستای عنبران طرقبه را گل های رونده که روی دیوار های خانه رشد کرده میباشد. دیدن مناظر طبیعی روستای عنبران طرقبه مشهد از بالای کوه چشم انداز بسیار زیبایی دارد. اگر قصد سفر به روستای عنبران مشهد را دارید، فراموش نکنید که دوربین فیلم برداری همراه داشته باشید و از این روستای جذاب عکس های خاطره انگیزی بگیرید.

طبیعت روستای عنبران طرقبه شاندیز

روستای عنبران در مشهد برای فصل گرما بهترین مکان برای خنک شدن و رفتن به کوه های ییلاقی می باشد. آب و هوای معتدل و مطلوب عنبران مشهد در فصل تابستان، تفریح گاهی بسیار عالی برای مسافران مشهد است. اگر در تابستان به مشهد سفر کردید حتما به روستاهایی نظیر طرقبه شاندیز مشهد و عنبران مشهد، سر بزنید. به ویژه اگر رزرو هتل در مشهد را بصورت اقامت با صبحانه انجام داده اید چرا که در این روستاهای نزدیک مشهد رستوران های باکیفیت و بسیار خوبی برای صرف غذا وجود دارد.

رستوران های عنبران مشهد

خانه های روستایی در عنبران مشهد از چوب و سنگ بنا شده است که در کنار هم بصورت پلکانی چیدمان شده است و در کنار بعضی خانه ها زمین کشاورزی و باغ های بسیار شگفت انگیزی نیز وجود دارد. روستای عنبران مشهد یکی از پر بازدیدترین جاهای دیدنی استان خراسان به حساب می آید. روستای عنبران مشهد دارای طبیعت بکر و سر سبز می باشد که در فصل بهار با شکوفه دادن، روستای عنبران مشهد را خوشبو می کند. به همین دلیل این روستا را روستا عنبران می گویند.

روستای عنبران در مشهد

 

تاریخ انتشار : 1398/12/13


 

نماد اعتماد الکترونیکی