معرفی هتل در خیابان طبرسی مشهد

تاریخ انتشار: 1399/04/18

معرفی هتل در خیابان طبرسی مشهد

معرفی هتل های خیابان طبرسی در مشهد

بلوار طبرسی مشهد، از خیابان های شلوغ شهر مشهد مقدس است که قدمتی بسیار طولانی نیز دارد. در ابتدای بلوار طبرسی ، میدان طبرسی قرار دارد. وجه تسمیه بلوار طبرسی مشهد، وجود آرامگاه شیخ طبرسی در این قسمت از حرم مطهر امام رضا(ع) است . خیابان طبرسی در مشهد، مسیر شمالی حرم امام رضاست. هتل های خیابان طبرسی در مشهد دارای قیمت مناسب تری نسبت به هتل های واقع در خیابان امام رضا مشهد دارد و به همین دلیل بسیاری از مسافرانی که به دنبال هتل های قیمت مناسب در مشهد هستند، هتل های خیابان طبرسی مشهد بهترین انتخاب است. در ادامه سه تا از هتل های خوب طبرسی مشهد را معرفی می کنیم. به راحتی و تنها با یک تماس با سایت زواران می توانید این هتل های مشهد را رزرو کنید.

هتل شارستان طلایی مشهد

هتل دو ستاره شارستان طلایی دارای تجهیزات و خدمات بسیار خوبی ست. هتل شارستان طلایی مشهد در خیابان طبرسی واقع شده و پیاده روی بسیار کمی تا حرم مطهر امام رضا(ع) دارد. با اقامت در هتل شارستان طلایی مشهد می توانید با 5 دقیقه پیاده روی به حرم مطهر مشرف شوید. از دیگر مزایای هتل شارستان طلایی مشهد نوساز بودن هتل می باشد که تمامی وسایل آن جدید و نو است. کیفیت خوب غذاها و تنوع آنها در رستوران هتل شارستان طلایی مشهد نیز همواره رضایت زائران مشهد را جلب نموده است.

آدرس: مشهد - نبش طبرسی 19

هتل شارستان طلایی مشهد

هتل میبد مشهد

هتل میبد مشهد از هتل های دو ستاره اطراف حرم است. هتل میبد در مشهد دارای فضای زیبا و چیدمان های شیک می باشد که با وسایل جدید و مدرن انجام شده است. هتل دو ستاره میبد مشهد محیط دنج و آرامی دارد که مسافران مشهد را از دغدغه ها دور می کند. رنگ روشن که در چیدمان های هتل میبد مشهد استفاده شده فضای هتل میبد مشهد را دلبازتر و بزرگتر نشان می دهد. قیمت هتل میبد در مشهد نسبت به خدمات و امکاناتش بسیار مناسب است.

آدرس هتل میبد مشهد: میدان طبرسی - نوغان 10 - نبش قائمی 9

هتل میبد مشهد

هتل حریرستان مشهد

هتل سه ستاره حریرستان در مشهد را می توان یکی از هتل های خوب نزدیک حرم نام برد. هتل حریرستان مشهد که در سال 97 افتتاح شده دارای ویژگی هایی ست که نسبت به بسیاری از هتل های دیگر مشهد متفاوت و متمایز می باشد. اصلی ترین ویژگی هتل حریرستان در مشهد چشم انداز زیبای تمام اتاق های هتل حریرستان مشهد به حرم مطهر است. فضای داخلی هتل حریرستان مشهد بسیار تمیز و شیک می باشد. رستوران هتل حریرستان در مشهد بزرگ و غذاهای آن دارای کیفیت مطلوبی ست.

آدرس هتل حریرستان : مشهد- میدان طبرسی - مجتمع اداری تجاری شارستان - هتل حریرستان

هتل حریرستان مشهد

 

تاریخ انتشار : 1399/04/18


 

{enamadx}