رزرو هتل های مشهد برای تعطیلات عید قربان

تاریخ انتشار: 1401/04/13

رزرو هتل های مشهد برای تعطیلات عید قربان

یکی از ایامی که معمولا مسافران و زائران زیادی به شهر مشهد سفر میکنند اعیاد مذهبی شیعیان است زیرا فضیلت زیارت در این زمان بیش از بقیه سال است. عید قربان یکی از اعیاد مهم برای مسلمانان مخصوصا شیعیان چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور است. رزرو هتل مناسب در این ایام سختتر از زمان های دیگر است زیرا بسیاری از هتل های خوب مشهد که قیمت مناسبی نیز دارند در این ایام از ماهها قبل رزرو میشوند. اینکه چه هتلی را میتوان خوب نامید بستگی به عوامل مختلفی دارد اما بهترین هتل در مواقع شلوغی و پیک هتل های نزدیک به حرم هستند تا هر چه کمتر وقت و هزینتان صرف رفت وآمد در اطراف حرم شود. اگر شما هم قصد دارید تا در این ایام به مشهد سفر کنید و به زیارت بارگاه امام هشتم بروید از طریق سایت تخصصی زواران محل اقامت خود را براحتی انتخاب و رزرو نمایید تا در هنگام ورود به مشهد خیالتان از بابت محل اسکان و استراحتتان راحت باشد. در ادامه چند هتل که با فاصله کمی از حرم احداث گردیده اند و قیمت مناسب و خدمات خوبی برای میهمانان خود دارند را به شما معرفی میکنیم. هدف ما در سامانه رزرواسیون هتل های مشهد جلب رضایت و خشنودی شما و ثبت خاطراتی لذت بخش از سفرتان به مشهد است.

هتل دیبا مشهد

هتل یک ستاره دیبا مشهد

هتل دیبا مشهد هتلی یک ستاره با خدماتی خوب و فاصله ای بسیار نزدیکب ه حرم است. این هتل که در امام رضا 8 واقع شده در سال 95 جهت زیباسازی و فراهم آوردن امکانات رفاهی بیشتر برای مساران مورد بازسازی قرار گرفته است و جز یکی از پر طرفدار ترین هتل های مشهد برای رزرو میباشد. این هتل زیبا در 5 طبقه و با 32 واحد اقامتی شیک و تمیز میزبانی خوب برای مدت سفر شما است. رستوران هتل دیبا با منو انتخابی و بهترین طبخ غذا برای وعده های غذایی شما در طی روز انتخاب خوبی است اما این هتل ازین لحاظ که پارکینگ ندارد بیشتر به مسافرانی توصیه میشود که با وسایل نقلیه عمومی مانند قطار و هواپیما به ایران سفر میکنند.

هتل آبان طلایی

هتل آپارتمان آبان طلایی مشهد

هتل آبان طلایی یکی از هتل های تمیز و شیک نزدیک به حرم است که برای اقامتی دلچسب در جوار بارگاه علی ابن موسی الرضا بسیار مناسب است. اگر چه فاصله این هتل تا حرم کوتاه است اما برای رفاه هرچه بیشتر مسافران این هتل 6 نوبت سریس رفت و برگشت به حرم دارد که قطعا به شما کمک زیادی در هنگام رفت و آمدتان به حرم خواهد کرد. وجود پارکینگ هتل برای افرادی که با ماشین شخصی به مشهد سفر میکنند بسیار حائز اهمیت است زیرا از بابت خودرو خود و محل پارک در خیابان های شلوغ اطراف حرم خیالشان راحت میشود.

هتل آپارتمان تعطیلات مشهد

هتل آپارتمان تعطیلات مشهد از آن دسته هتل ها است که علاوه بر قیمت مناسب خدمات و کیفیت خوبی دارد به طوریکه خدمات این هتل در حد هتل های یک ستاره و دو ستاره است به همین دلیل مورد استقبال مسافران مشهدی قرار دارد. فاصله بسیار نزدیک هتل که در حدود دو دقیقه پیاده روی تا حرم دارد مهمترین ویژگی این هتل برای زائران بارگاه امام هشتم به شمار میرود علاوه بر این رستوران خوب هتل تعطیلات با کیفیت بالای غذا و سرو بصورت بوفه برای هر نوع سلیقه ای خوشایند است. درست است که این هتل سال 84 به بهره برداری رسیده اما برای رفاه هرچه بیشتر مسافران هتل در سال 95 مورد بازسازی قرار گرفته است و هم اکنون جز هتل های شیک و تمیز مشهد به شمار میرود. قیمت مناسب و آفرهای این هتل خوب را در سایت زواران جستجو کنید.

هتل مهستان مشهد

هتل آپارتمان مهستان مشهد

هتل آپارتمان مهستان مشهد واقع در امام رضا 6 و در ده طبقه بسیار زیبا بنا شده  و میزبانی شایسته برای میهمانان حرم مطهر رضوی میباشد. فاصله نزدیک هتل به حرم مهمترین ویژگی انتخاب هتل مهستان بشمار میرود اما علاوه بر آن رستوران بزرگ هتل ظرفیت پذیرایی از 150 نفر بصورت همزمان را دارد، مکان بسیار مناسبی ست تا بعد از خستگی و گرسنگی به همراه دوستان و خانواده خود دسرها و غذاهای بسیار باکیفیت و لذیذ را در آن میل کنید. این هتل با داشتن پارکینگ اختصاصی از جمله هتل های پیشنهادی به افرادی است که با خودرو شخصی سفر میکنند.امکانات رفاهی هتل از جمله سالن ورزش و سالن های بازی و تفریحی برای اوقات فراغت میهمانان هتل راه اندازی شده است.

تاریخ انتشار : 1401/04/13

 

{enamadx}