معرفی هتل های ارزان مشهد برای سفری اقتصادی

تاریخ انتشار: 1401/04/29

معرفی هتل های ارزان مشهد برای سفری اقتصادی

مشهد شهری توریستی و زیارتی سیاحتی است که سالانه پذیرای میهمانان زیادی میشود به همین دلیل است که بیش از نیمی از هتل های کشور در این شهر هستند و از این رو در هر کوچه و خیابانی مخصوصا خیابان های منتهی به حرم شما چندین هتل، هتل آپارتمان و مسافرخانه میبینید. با توجه به اینکه از همه قشری از افراد جامعه و چه از داخل کشور و چه از خارج از کشور به مشهد سفر میکنند در نتیجه باید تنوع در بخش خدمات رسانی نیز متفاوت باشد تا بتواند هر مسافر و گردشگری با هر میزان هزینه و بودجه براحتی به مشهد سفر کند.  خوشبختانه در شهر مشهد از هر نوع هتل و هتل آپارتمان با شرایط و قیمت متفاوت بسیار وجود دارد برای کسانی که به دنبال سفری لاکچری و منحصر به فرد هستند لوکس ترین هتل های مشهد برای سفری طلایی و برای افرادی که به دنبال مدیریت در هزینه های سفرشان اند و میخواهند با کمترین هزینه اقامتی مناسب و خدماتی خوب دریافت کنند نیز هتل آپارتمان های ارزان مشهد پیشنهاد خوبی است. سایت زواران با هدف فراهم آوردن سفری همراه با آرامش و ارزان برای زائرین محترم شروع به کار کرد و تاکنون توانسته به عنوان اولین مرکز رزرواسیون اختصاصی هتل های مشهد شرایط مناسب و خدمات مورد نیاز برای مسافران را فراهم آورد. بیشترین تمرکز سایت زواران بر روی هتل هایی با قیمت مناسب و خدمات عالی می باشد که در ادامه با چند نمونه از این هتل ها آشنا میشویم.

هتل مهرشاد مشهد

هتل آپارتمان مهرشاد مشهد

یکی از هتل های خوب با قیمت مناسب و خدمات عالی هتل مهرشاد مشهد است که در امام رضا 38 ساخته شده و جزء هتل های نوساز و خوب مشهد می باشد. هتل مهرشاد اگر چه از جمله هتل ها همجوار و یا چسبیده به حرم نیست اما فاصله اندک آن تا حرم به شما این امکان را میدهد تا پیاده بتوانید براحتی به دور از ترافیک به حرم بروید و در طی مسیر از بازار های اطراف حرم دیدن کنید همچنین وجود پارکینگ اختصاصی برای کسانی که با خودرو شخصی به مشهد سفر میکنند از مهمترین نکات است. لاندری، لابی ، آسانسور، نمازخانه و سیستم اعلام حریق از دیگر خدمات و امکانات هتل مهرشاد میباشد. براوردن امکانات رفاهی برای مسافران در این هتل از اولویت های مهم است که به حق به بهترین نحو ممکن نیز انجام می شود.

هتل آپارتمان کاویان مشهد

یکی از قدیمی ترین هتل آپارتمان های مشهد با سابقه 20 ساله در امر هتلداری هتل کاویان مشهد است که البته به منظور تامین رفاه حال میهمانان هتل در سال 96 مورد بازسازی قرار گرفته تا کلیه خدمات رفاهی به بهترین شکل ممکن به مسافران عرضه شود. این هتل 8 طبقه با 45 اتاق و امکانات رفاهی مناسب مسافرت های خانوادگی و یا دسته جمعی است. فاصله نزدیک حرم در حد پنج دقیقه پیاده روی برای زائران بارگاه منور رضوی بسیار حائز اهمیت است.

هتل آپارتمان کنعان مشهد

اگر به دنبال اقامت راحت و ارزان در محدوده حرم هستید هتل کنعان علاوه بر اینکه بسیار به حرم نزدیک است در مجاورت بازار رضا قرار دارد و برای بازار گردی و خرید سوقات نیز بسیار خوب است. با توجه به قیمت این هتل و فاصله بسیار کم از حرم و خدمات خوبش میتوان این هتل را جز هتل های مناسب و مورد قبول مسافران شمرد. کیفیت غذا بسیار مطلوب بوده و از برنج ایرانی برای طبخ استفاده می گردد. این هتل دارای چهار طبقه میباشد که از دو فاز تشکیل شده، فاز اول آن قدیمی و فاز جدیدش به تازگی ساخته شده است.

واحد اقامتی تمدن مشهد

این واحد اقامتی دارای 30 اتاق می باشد و امکانات آن شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون و... است و یکی از نزدیکترین اقامتگاه های با کیفیت به حرم است که با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی میتوان به حرم مطهر مشرف شد.  مهمترین ویژگی این مهمانپذیز نزدیک بودن به حرم و قیمت مناسب آن است، شما در این مهمانپذیر میتوانید به صورت فولبرد از منو غذایی استفاده کنید. پرسنل خوب و متعهد مهمانپذیر تمدن تمام سعی و تاتش خود را جهت رضایتمندی مسافران و میهمانان هتل به کار می اندازند.

تاریخ انتشار : 1401/04/29

 

{enamadx}