معرفی مهمانپذیر های مشهد برای سفری ارزان

تاریخ انتشار: 1401/05/04

معرفی مهمانپذیر های مشهد برای سفری ارزان

اگر در سفرتان به مشهد قصد دارید هزینه و مخارجتان را تا حد ممکن کاهش دهید و یا به دلیل اینکه فقط برای خواب نیاز به محل اقامت دارید و مدت زمان زیادی را در هتل نمیمانید مهمانپذیر ها و یا واحد های اقامتی مشهد گزینه مناسبی برای انتخاب شما است. این مهمانسراها در واقع تغییر شکل یافته مسافرخانه‌های قدیمی هستند که نسبت به هتل‌ها از امکانات کمتری برخوردارند و پرسنل آن ساعت کاری محدودتری نسبت به هتل‌ها دارند یا به طور کلی به مکان‌های اقامتی که ارزان قیمت و شبانه‌روزی هستند مهمانپذیر و یا مهمانسرا گفته می‌شود . شهر مشهد به دلیل موقعیت ویژه ای که در صنعت گردشگری کشور دارد هم دارای هتل های بین المللی و پنج ستاره است و هم هتل های ارزان دارد تا هر کس با هر توان و موقعیت اجتماعی بسته به نیاز خود بتواند واحد اقامتی متناسب با شرایطش را رزرو نماید. سامانه آنلاین رزرواسیون هتل های مشهد این امکان را به شما میدهد تا هتل مورد نظرتان را از بین صدها هتل مقایسه و انتخاب کنید و براحتی بتوانید رزرو نمایید. در ادامه این مطلب به معرفی مهمانپذیر های مشهد برای سفری ارزان می پردازیم.

واحد اقامتی مهناز مشهد

مهمانپذیر مهناز مشهد

اگر خواهان اقامتی ارزان در مشهد هستید مهمانپذیر و یا واحد اقامتی مهناز با توجه به فاصله کمی که تا حرم دارد گزینه خوبی است. این واحد اقامتی در امام رضا 8 و با فاصله ده دقیقه ای پیاده روی تا حرم است و یا توجه به فاصله ای که از حرم دارد شما میتوانید براحتی از بازارهیا اطراف حرم هم دیدن کنید و اگر قصد خرید سوغات دارید خرید خوبی داشته باشید. رزرو ارزان مهمانپذیر مهناز را از طریق سایت زواران براحتی انجام دهید.

مهمانپذیر ادمان مشهد

این واحد اقامتی در سال 92، نبش امام رضا 24 مشهد و با فاصله 15 دقیقه ای از حرم در 5 طبقه و 24 خانه مسافر بنا شده، و در حال حاضر یکی از مهمانپذیر های نزدیک به مرکز خرید بازار رضا و پارک میرزا کوچک خان و همچنین بیمارستان موسی بن جعفر است. این مهمانپذیر دارای رستوران و منو غذایی عالی است اما اگر به هر دلیل اقامتتان را بدون غذا رزرو کردید یا دوست داشتید بیرون از هتل غذا بخورید این مهمانپذیر در نزدیکی چند رستوران عالی خیابان امام رضا است.جهت آسایش زائران اتاق های این خانه مسافر به سیستم گرمایش، تهویه، اسپیلت، تلویزیون سرویس فرنگی و اینترنت مجهز هستندو همچنین برای میهمانان این هتل ترانسفر فرودگاهی، گشت های تورسیتی داخل و خارج شهر، رستوران و پارکینگ اختصاصی نیز در نظر گرفته شده است.

واحد اقامتی مرصاد مشهد

یکی از مهمانپذیر های نوساز که در سال 95 به بهره برداری رسیده مهمانپذیر یا واحد اقامتی مرصاد مشهد است که در امام رضا 8 و با چیزی حدود ده دقیقه پیاده روی ساخته شده است. این مهمانپذیر در 4 طبقه و حدودا 60 نفر ظرفیت در همین مدت کم توانسته محبوبیت قابل توجهی نزد مسافران و زائران مشهد کسب نماید. از خدمات خوب این واحد اقامتی میتوان به تاکسی سرویس 24 ساعته این هتل که دغدغه رفت و آمد مسافران در شهر را کم کرده، پرسنل خوب هتل ، منو غذایی و .... اشاره کرد.

واحد اقامتی مارین مشهد

با رزرو مهمانپذیر مارین یک اقامت راحت و ارزان در مشهد را تجربه خواهید کرد. این واحد اقامتی که در خیابان سرشور، سرشور 28 می باشد و کمتر از 7 دقیقه پیاده روی تا حرم دارد، دارای امکانات رفاهی از جمله اتاق های مجزا، اینترنت در لابی و واحد ها، سوییت و آپارتمانهای یک خوابه، رستوران با منو غذایی متفاوت و عالی و پرسنل آموزش دیده و مجرب می باشد.

خانه مسافر آل احمدی مشهد

واحد اقامتی آل احمدی که به تازگی جهت فراهم آوردن امکانات رفاهی بیشتر مورد بازسازی قرار گرفته یکی از مهمانپذیر های تمیز و ارزان مشهد است که با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی میتوانید به حرم مطهر مشرف شوید . این خانه مسافر با 11 واحد آپارتمان 1 خوابه دارای تراس رو به حرم در میدان بیت المقدس ضلع جنوبی بازار رضا واقع شده است.

واحد اقامتی شریفی مشهد

یکی دیگر از مهمانپذیرهای نزدیک حرم با قیمت مناسب و خرمات خوبش واحد اقامتی شریفی است که با پلن های دو تخته ، سه تخته ، چهار تخته و پنج تخته برای سفرهای خانوادگی و یا گروهی مخصوصا در ایام محرم بسیار مناسب است.  با توجه به موقعیت جغرافیایی این واحد اقامتی در خیابان امام رضا(ع) 16 ، بین عنصری 15 و 17 ، و فاصله ای در حدود 15دقیقه پیاده روی تا حرم میتواند گزینه خوبی برای رزرو هتل در نزدیکی حرم باشد. این فاصله کوتاه برای کسانی که میخواهند از بازارهای اطراف حرم دیدن کنند و یا به خرید سوغات بپزدازند بسیار مناسب است.

تاریخ انتشار : 1401/05/04

معرفی مهمانپذیر های مشهد برای سفری ارزان







 

{enamadx}