کوهشار مشهد

تاریخ انتشار: 1401/05/09

کوهشار مشهد

وقتی صحبت از سفر به مشهد میشود همه ما بی برو برگرد به یاد زیارت حم امام هشتم می افتیم اما دیگر سالهاست که مشهد تنها یک شهر مذهبی برای زیارت نیست و در کنار آن به یکی از قطب های گردشگری کشور نیز مبدل گشته به وهر که هر ساله شاهد ورود گردشگران خارجی زیادی هستیم به برای دیدن آثار تاریخی و مذهبی و گشت و گذار و تفریح به این شهر وارد میشوند. شاید به همین دلیل است که هتل های خوب مشهد در گوشه گوشه این شهر به سرعت در حال افزایش اند تا بتوانند نیاز مسافران و گردشگران به اقامتی راحت در این شهر را تامین کنند، درکنار آن سمانه های رزرواسیون انلاین نیز بصورت تخصصی به اینکار میپردازند تا گردشگران چه از داخل کشور و چه از خارج آن برای پیدا کردن محل اقات مناسب در مشهد دچار مشکل نشوند. این مطلب از سایت زواران اختصاص دارد به یکی از جدیدترین مجموعه های تفریحی مشهد، کوهشار مشهد ،تا شما بتوانید بیشتر با آن آشنا شوید. این مجموعه زیبا به عنوان بزرگترین آبشار مصنوعی ایران، مکانی مفرح برای تفریحات خانوادگی می باشد و شما میتوانید در طول سفرتان به مشهد جزء تفریحات ارزان مشهد آن را اولویت بندی کنید. پروژه کوهشار مشهد یکی از جدیدترین سورپرایزهای شهرداری مشهد برای زائران و مجاوران مشهدی می باشد.

کوهشار مشهد

کوهشار مشهد کجاست؟

این مجموعه تفریحی زیبا و تازه تأسیس در شمال شرق ایران و استان خراسان رضوی و در شهر مشهد، در یکی از فرعی های بلوار نماز مشهد و حد فاصل تقاطع های بلوار شهداء ارتش و تقاطع کوشش قرار دارد.

مشخصات مجموعه تفریحی کوهشار مشهد

این مجموعه تفریحی زیبا در مشهد به عنوان بزرگترین آبشار مصنوعی ایران با ارتفاع 190 متر طراحی گردیده که بدون اغراق میتوان گفت یکی از بهترین پروژه های گردشگری مشهد است. به یاد داشته باشید با توجه به محیط خشک و کوهستانی این منطقه و همچنین کوچک بودن درختچه های کاشته شده در آن، بهترین زمان برای گشت و گذار در فصل تابستان در کوهشار مشهد، شب های آن است.

امکانات کوهشار مشهد

کوهشار مشهد یکی از هزاران مکان تفریحی در مشهد است که شما با کمترین هزینه میتوانید ساعات زیادی را در آن همراه با خانواده سپری کنید و از پیاده روی همراه با صدای زیبای آب لذت ببرید. جهت رفاه حال افرادی که از این مجموعه استفاده میکنند امکاناتی از قبیل پارکینگ، سرویس بهداشتی، کافه با انواع قهوه و نوشیدنی، برکه های زیبا، پل، آبراهه و آبشار اصلی در این مجموعه تعبیه شده که همگان از آن لذت ببرند.

مراکز اطراف کوهشار

در فاصله اندکی از کوهشار سینماو مجتمع اطلس مشهد قرار دارد که این سینما دارای 14 سالن بوده که از این تعداد 3 سالن آن VIP، دو سالن مخصوص نمایش برای کودکان و یک سالن آن را سینما 7 بعدی تشکیل می دهد.  علاوه بر آن کوهسنگی مشهد در کمتر از 13 دقیقه ای فاصله با خودرو یکی از مکان های زیبا در نزدیکی کوهشار است، این پارک با مساحت 100 هکتاری خود از بزرگترین پارک های مشهد بوده و امکاناتی از قبیل فرهنگسرای کودک و آینده، موزه ی بزرگ خراسان، سینما 5 بعدی و مغازه های سنتی فروش دیگ های سنتی در این پارک قرار دارد.

تاریخ انتشار : 1401/05/09 

نماد اعتماد الکترونیکی