معرفی هتل خیام مشهد

تاریخ انتشار: 1397/10/06

معرفی هتل خیام مشهد

معرفی هتل سه ستاره خیام در مشهد

رزرو هتل های با سابقه و قدیمی در شهر مشهد باعث می شود تا با کمی تحقیق پیشینه و نحوه عملکرد هتل را بدانید. وقتی همه یا اکثر مسافران هتل از کیفیت و خدمات آن راضی بوده اند مطمئن می شوید که با اقامت در این هتل مشهد می توانید سفر خوبی را در مشهد تجربه کنید. هتل خیام مشهد که در این مطلب از سایت زواران معرفی میکنیم، همانند هتل مدائن مشهد که قبلا معرفی کردیم از هتل های باسابقه و باکیفیت شهر مشهد می باشد که مسافران مشهد تمایل زیادی به رزرو آنها دارند.

ویژگی های هتل خیام مشهد

هتل خیام مشهد با درجه سه ستاره از سال 75 در مشهد مشغول فعالیت می باشد که این سابقه کاری نقش بسزایی در موفقیت های هتل خیام مشهد داشته تا جاییکه در سال 95 برای ارتقای خود و خدماتش بازسازی شده است. هتل خیام مشهد یکی از زیباترین و مجلل ترین هتل های واقع در خیابان شیرازی ست. خیابان شیرازی از بهترین خیابان های منتهی به حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد می باشد که دسترسی آسان به تمام نقاط شهر مشهد را میسر می کند. رستوران بزرگ و شیک به همراه غذای بوفه و باکیفیت در هتل خیام مشهد از مشخصات بارز این هتل در مشهد است. اگر برای اقامت در مشهد به دنبال رزرو هتل نزدیک حرم ، با کیفیت و خدمات عالی هستید می توانید هتل خیام در مشهد را انتخاب کنید.

ورودی هتل خیام مشهد

ورودی هتل خیام مشهد

ورودی هتل خیام مشهد از داخل

ورودی هتل خیام مشهد از داخل

پذیرش هتل خیام مشهد

پذیرش هتل خیام مشهد

فضای داخلی و لابی هتل خیام مشهد

فضای داخلی و لابی هتل خیام مشهد

رستوران هتل خیام مشهد

رستوران هتل خیام مشهد

سالادبار هتل خیام مشهد

سالاد بار هتل خیام مشهد

رزرو هتل خیام مشهد از طریق سایت زواران

چیدن تدارکات سفر به مشهد مراحل مختلف و متعددی دارد یکی از این مراحل رزرو هتل در مشهد می باشد تا دغدغه های ذهنی شما را بابت اقامت در شهر مشهد برطرف کند و با آرامش بیشتری به مشهد سفر کرده و از سفر خود لذت ببرید. سایت زواران نه تنها به فکر اقامت شما در مشهد می باشد بلکه سعی دارد با رزرو هتل های باکیفیت و خدمات خوب رضایت شما را در طول سفر به مشهد و در انتهای این سفر زیارتی و سیاحتی جلب کند. برای رزرو هتل مورد نظر خود در مشهد و رزرو هتل خیام مشهد با سایت زواران تماس بگیرید.

آدرس هتل خیام: مشهد - خیابان شیرازی - چهارراه شهدا

رزرو هتل خیام مشهد

رزرو هتل خیام مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل خیام مشهد

رزرو اتاق دو تخته هتل خیام مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل خیام مشهد

رزرو اتاق سه تخته هتل خیام مشهد

تاریخ انتشار : 1397/10/06


 

نماد اعتماد الکترونیکی