تفاوت هتل آپارتمان و هتل

تاریخ انتشار: 1397/11/17

تفاوت هتل آپارتمان و هتل

هتل و هتل آپارتمان در مشهد

ما در سایت زواران افتخار داریم تا برای تعداد زیادی از مسافران مشهد، رزرو هتل در مشهد را انجام می دهیم و با صحبت ها و مشاوره های رایگان به مسافران مشهد، سوالات و خواسته های بسیاری از مسافران و زائران عزیز مشهد را می دانیم. شهر مشهد شهریست که در تمامی ایام سال، به ویژه تعطیلات و مناسبت های خاص میزبان تعداد زیادی از هموطنان گرامی می باشد. به همین دلیل تعداد زیادی هتل و هتل آپارتمان برای اسکان این مسافران در مشهد ساخته شده اند. متاسفانه اکثر مسافران مشهد تفاوت های اصلی هتل و هتل آپارتمان را نمی دانند و تصورات اشتباهی از هتل آپارتمان و ویژگی های آن دارند. تنها ویژگی که از هتل آپارتمان ها می دانند قیمت ارزان آنهاست.

به دلیل اینکه در تماس تلفنی که مسافران با سایت زواران دارند، سوال هتل آپارتمان چیست؟ تفاوت های هتل و هتل آپارتمان در چیست؟ بسیار پرسیده می شود. برای افزایش اطلاعات شما و تصمیم گیری بهتر برای اقامت در مشهد تصمیم گرفتیم در این مطلب از سایت زواران به این موضوع مهم بپردازیم. حتما این مقاله زواران را مطالعه کنید و برای رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد عجله کنید.

هتل و هتل آپارتمان در مشهد

هتل آپارتمان چیست؟

هتل آپارتمان‌ها دارای واحدها و سوئیت‌های مستقل هستند که همانند اتاق‌ها و سوییت‌های هتل به مسافران اجاره داده می‌شوند. واحدهای مستقل در هتل آپارتمان ها مبله و دارای امکانات استاندارد برای خواب، نظافت، سرگرمی و آشپزی هستند. مانند هتل ها، هتل آپارتمان نیز دارای سرویس هستند و اتاق‌ها در فواصل زمانی منظم (معمولاً روزانه) نظافت می‌شوند.

واحدهای اقامتی هتل آپارتمان ها دارای آشپزخانه، اتاق خواب، هال ، سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشند. این امکانات برای اقامت خانواده ها بهترین است . در کل با اقامت در یک هتل آپارتمان باکیفیت احساس راحت تری در سفر خواهید داشت.

 از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد می توان به هتل آپارتمان تعطیلات مشهد، هتل آپارتمان تبسم مشهد ، هتل آپارتمان ادریس، هتل آپارتمان شاد مشهد و... اشاره کرد. با رزرو هتل آپارتمان های نزدیک حرم مشهد می توانید با خیال راحت به زیارت امام رضا رفته و از خدمات عالی هتل آپارتمان های مشهد نیز استفاده کنید.

شماره تماس رزرو هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم:  1008088(0519)

هتل آپارتمان چیست؟

تفاوت هتل و هتل آپارتمان چیست؟

تفاوت عمده هتل آپارتمان با هتل در وجود امکانات آشپزی در اتاق یا آپارتمان مورد اقامت می‌باشد. اما بطور دقیق تر اگر بگوییم چندین تفاوت مهم بین هتل ها و هتل آپارتمان ها وجود دارد. که در ادامه به شما خواهیم گفت.

سازه و ساختمان هتل ها و هتل آپارتمان

هتل ها در ساختمان خود باید قواعدی را رعایت کنند ولی رعایت این قوانین برای هتل آپارتمان ها الزامی نیست. حتی در هتل ها نیز بسته به رعایت این نکات تعداد ستاره هایشان متفاوت می شود. این قوانین شامل: ابعاد و مساحت لابی، عرض خیابان محل قرار گیری هتل، تعداد واحد اقامتی، داشتن پارکینگ، رستوران و … می باشد.  ساختمان های هتل‌ها معمولا با شیوه‌ای مدرن طراحی شده اند.

تفاوت هتل و هتل آپارتمان

واحدهای اقامتی هتل و هتل آپارتمان

نوع و اندازه واحدهای اقامتی در هتل ها و هتل آپارتمان ها متفاوت است. با رزرو هتل آپارتمان شما یک واحد آپارتمان دریافت خواهید کرد که شامل اتاق خواب، فضای هال، آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد، اما با رزرو هتل شما یک اتاق دریافت خواهید کرد که شامل تخت و سرویس بهداشتی می باشد. واحدهای اقامتی هتل آپارتمان ها عموما از هتل ها بزرگتر می باشند. به عنوان مثال هتل آپارتمان کنعان مشهد تمامی واحد های اقامتی اش خواب دار و بسیار بزرگ می باشد.

آشپزخانه در هتل آپارتمان

درجه بندی هتل ها و هتل آپارتمان ها

هتل ها براساس خدماتی که به مسافران خود ارائه می دهند درجه بندی می شوند و کیفیت آنها برای اقامت، کاملا مشخص می شود. اما هتل آپارتمان ها هیچ اجباری به داشتن خدمات خاص ندارند و به همین دلیل هم درجه بندی خاصی ندارند. تنها دارا بودن هر خدمات در هتل آپارتمان ها نشان دهنده ارائه خدمات بیشتر به مسافران و درجه کیفی هتل آپارتمان می باشد. بعضی از هتل آپارتمان ها خدماتی بسیار عالی در حد هتل های ستاره دار نیز ارائه می دهند. برای مثال در شهر مشهد، هتل آپارتمان کنعان مشهد خدماتی در حد هتل های 2ستاره ، هتل آپارتمان پارادایس مشهد خدماتی در حد هتل های 3ستاره یا حتی هتل آپارتمان آرمان مشهد در حد هتل های 5ستاره می باشند. این هتل آپارتمان ها به دلیل اینکه ساختمان و سازه مطابق هتل آپارتمان دارند مجوز هتل را دریافت نکرده اند. اما کیفیتشان به هیچ عنوان از هتل های ستاره دار کمتر نیست. با رزرو هتل آپارتمان خوب در مشهد  می توانید از خدمات آن اطمینان حاصل کنید.

درجه بندی هتل ها و هتل آپارتمان ها

رزرو هتل آپارتمان در مشهد از طریق سایت زواران

در نهایت با دانستن ویژگی های هتل آپارتمان ها و تفاوتشان با هتل ها امیدواریم بتوانید تصمیم بهتری برای رزرو و اقامت خود در مشهد بگیرید زیرا مشهد شهر زیارتی و سیاحتی ست که دارای تعداد زیادی هتل ستاره دار و هتل آپارتمان برای اقامت می باشد. شما باید با توجه به شناخت و خواسته خود مناسب ترین مکان را برای اقامت در مشهد انتخاب کنید. امیدواریم با خواندن نکات مهم در بالا، این تصور اشتباه که کیفیت تمام هتل آپارتمان ها از هتل ها بدتر است را از ذهن بیرون کرده باشید. اگر قصد سفر به مشهد را دارید حتما قبل از سفر با شماره های سایت زواران تماس بگیرید و هتل مورد نظر خود در مشهد را رزرو کنید.

تلفن تماس زواران: 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/11/17


 

نماد اعتماد الکترونیکی