هتل آپارتمان خوب مشهد نزدیک حرم امام رضا(ع)

تاریخ انتشار: 1397/12/04

هتل آپارتمان خوب مشهد نزدیک حرم امام رضا(ع)

هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم

با اینکه هتل های ستاره دار بهترین انتخاب برای اقامت در سفرهای شما هستند اما اگر هتل آپارتمان خوب و با کیفیت انتخاب کنید درواقع همان خدمات هتلی را دریافت می کنید و می توانید پول کمتری نیز پرداخت کنید. به یاد داشته باشید برخی از هتل آپارتمان ها به دلایل بسیار جزیی مجوز هتل دریافت نکرده اند. بهتر است برای افزایش اطلاعات خود مطلب تفاوت هتل آپارتمان و هتل  را بخوانید. شهر مشهد هتل آپارتمان های بسیار زیادی نزدیک به حرم مطهر دارد. در مطلب دیگری تعدادی از هتل آپارتمان خوب در مشهد را معرفی کردیم که با رزرو هرکدام از آنها خیال ما و شما بابت خدمات عالی و رضایت مسافران مشهد راحت می شود. در این مطلب سایت زواران نیز تعدادی دیگر از هتل آپارتمان های باکیفیت شهر مشهد که در نزدیکی حرم مطهر واقع اند را معرفی میکنیم.

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان آفرین در شهر مشهد با اینکه مجوز هتل ندارد اما هتل آپارتمان باکیفیت می باشد که خدمات در حد هتل های دو ستاره مشهد ارائه می دهد. سوییت های هتل آپارتمان آفرین مشهد بسیار بزرگ بوده و تمامی آنها مبله و دارای آشپزخانه می باشند. برخی از واحدهای اقامتی هتل آپارتمان آفرین مشهد دارای اتاق خواب نیز هستند. هتل آفرین مشهد برای سفر های دسته جمعی، خانوادگی و طولانی مدت بسیار مناسب است. به ویژه فاز جدید هتل آپارتمان آفرین که دیزاین ها و چیدمان های به روزتر و بسیار مدرن دارد.

آدرس هتل آپارتمان آفرین: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان آفرین مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد که در فاصله بسیار کمی تا حرم امام رضا قرار دارد از هتل آپارتمان های سه ستاره شهر مشهد است که با خدمات بی شمار و باکیفیتش رضایت مسافران مشهد را تا امروز جلب نموده است. بدون شک خیابان امام رضا 1 مشهد از نزدیک ترین خیابان های شهر مشهد به حرم مطهر است هتل ملل مشهد در آن قرار گرفته است. هتل آپارتمان ملل در مشهد یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است که اشیای قدیمی و تاریخی را  در مکان موزه مانند خود گرداوری و به معرض نمایش گذاشته است. این تنها بخش ظاهری هتل آپارتمان ملل است و خدمات عالی آن نیز سبب استقبال مسافران مشهد از هتل آپارتمان ملل مشهد شده است.

آدرس هتل آپارتمان ملل: مشهد - خیابان امام رضا 1

هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان صانع مشهد

هتل آپارتمان صانع مشهد از هتل آپارتمان های نوساز شهر مشهد است که در فاصله بسیار کمی تا حرم مشهد نیز قرار دارد. بطوریکه با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم و زیارت امام رضا(ع) مشرف شوید. هتل آپارتمان صانع مشهد تمیز، مرتب، شیک و دارای قیمتی بسیار مناسب برای رزرو و اقامت در مشهد می باشد. هتل صانع در مشهد دارای پلن اتاق های 2، 3، 4 و 5 تخته می باشد همچنین آپارتمان یک خوابه هتل آپارتمان صانع مشهد برای سفرهای دسته جمعی گزینه بسیار مناسبی ست. برای رزرو هتل آپارتمان صانع مشهد با زواران ( 1008088(0519) ) تماس بگیرید.

آدرس هتل آپارتمان صانع: مشهد - خیابان خسروی نو - اندرزگو 8 - سرشور 18

هتل آپارتمان صانع مشهد

رزرو هتل آپارتمان در مشهد

با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات عید نوروز98 و گران شدن قیمت هتل های مشهد، بسیاری از هموطنان عزیز می خواهند هزینه کمتری کنند و در مکانی باکیفیت در مشهد اقامت کنند. انتخاب هتل آپارتمان های خوب مشهد می تواند درست ترین انتخاب باشد. برای رزرو هتل در مشهد برای هر تاریخی با سایت زواران تماس بگیرید.

شماره تماس سایت زواران برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد: 1008088(0519)

 

تاریخ انتشار : 1397/12/04 

نماد اعتماد الکترونیکی