قیمت هتل در مشهد برای عید

تاریخ انتشار: 1397/12/22

قیمت هتل در مشهد برای عید

قیمت هتل در مشهد در ایام نوروز

تعطیلات عید نوروز همیشه در مشهد حال و هوای دیگری برقرار است. تعداد زیاد مسافران و هموطنان عزیز که به مشهد سفر می کنند سبب می شود تا شهر مشهد به ویژه اطراف و نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) شور و نشاط ویژه ای داشته باشد. اگر برای سفر نوروزی خود مشهد را انتخاب کرده اید بهتر است قیمت هتل های مشهد در ایام نوروز را بدانید و هرچه سریع تر هتل مورد نظر خود را رزرو کنید. در سایت زواران تعداد زیادی از هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد را برای تعطیلات نوروز با قیمت با شما معرفی کردیم که می توانید در مطالب قبلی سایت مطالعه کنید. در این مقاله زواران نیز قیمت دوتا از مراکز اقامتی مشهد در نوروز98 را با مشخصاتش بیان خواهیم کرد.

قیمت هتل آپارتمان عارفه در مشهد برای نوروز98

هتل آپارتمان عارفه مشهد همیشه جزو هتل آپارتمان های خوب و با قیمت بسیار مناسب در شهر مشهد بوده که با خیال راحت برای رزرو و اقامت در مشهد به مسافران پیشنهاد می دهیم. هتل آپارتمان عارفه مشهد در سال 95 بازسازی شده است و فاصله آن تا حرم در مشهد حدود یک ربع پیاده روی می باشد. هتل آپارتمان عارفه تمیز، مرتب و شیک می باشد. هتل عارفه مکانی مناسب برای اقامت در مشهد به ویژه در ایام عید است. قیمت هتل آپارتمان عارفه در دو نیمه تعطیلات نوروز به شرح زیر می باشد.

از 28 اسفند تا 5 فروردین قیمت هتل آپارتمان عارفه مشهد برای ایام نوروز98 : نفری 120.000 تومان می باشد.

از 6 فروردین تا 15 فروردین قیمت اعلام شده برای رزرو نوروزی هتل عارفه مشهد در عید98 : نفری 100.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان عارفه: چهار راه خسروی-به سمت چهار راه شهدا-کوچه روشن

قیمت هتل آپارتمان عارفه در مشهد برای نوروز98

قیمت رزرو نوروزی هتل ترنج مشهد در ایام عید98

هتل ترنج در مشهد دارای خدمات و امکانات به مراتب بیشتر از درجه یک ستاره می باشد. هتل ترنج در عین حال که هتلی نوساز و مرتب است از هتل های قدیمی و باتجربه مشهد نیز می باشد. هتل ترنج مشهد در سال 85 شروع بکار کرده و در سال 95 مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل ترنج مشهد فاصله زیادی تا حرم ندارد و این فاصله حدود یک کیلومتر می باشد. قیمت رزرو نوروزی هتل ترنج در مشهد برای عید نوروز98 بصورت زیر است.

از 28 اسفند تا 5 فروردین قیمت رزرو نوروزی هتل ترنج مشهد : نفری 140.000 تومان می باشد.

از 6 فروردین تا 15 فروردین قیمت هتل ترنج مشهد برای رزرو در نوروز98 : نفری 120.000 تومان می باشد.

آدرس هتل ترنج: مشهد اندرزگو 11 ورودی باب الجواد

قیمت رزرو نوروزی هتل ترنج مشهد در ایام عید98

رزرو هتل در مشهد برای عید

در هر کدام از ایام سال باشیم و هرکدام از هتل ها یا هتل آپارتمان های مشهد را برای اقامت انتخاب کرده باشید، می توانید با سایت زواران تماس بگیرید و هتل مورد نظر را با مناسب ترین قیمت رزرو کنید. رزرو هتل در مشهد برای عید حساسیت بیشتری برای مسافران دارد زیرا قیمت هتل های مشهد در عید نوروز با اندکی افزایش قیمت همراه است. به ویژه اگر هتل های نزدیک حرم را انتخاب کنید. با این حال کمترین قیمت برای رزرو هتل های مشهد در ایام عید نوروز را سایت زواران به شما ارائه می دهد.

تلفن تماس به سایت زواران برای رزرو هتل در مشهد برای عید :   1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1397/12/22


 

نماد اعتماد الکترونیکی