بزرگ ترین پارکینگ طبقاتی در ایران

یکی از دغدغه های زائرین و مجاورین در خیابان های اطراف حرم نبودن پارکینگ مناسب در آنجا میباشد.

در سال 91 بزرگ ترین پارکینگ طبقاتی در مشهد افتتاح شد که این پارکینگ واقع در میدان 17 شهریور یا انتهای بازار امام رضا میباشد.

پارکینگ طبقاتی آسمان در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع و در ۱۸ طبقه دارای ۲۱۰۰ فضای پارک خودرو و همچنین جایگاه های پارک موتورسیکلت و پارک خودرو ویژه معلولین است. این پارکینگ در آبان ماه ۹۱ افتتاح گردیده است. از دیگر بخش های این مجموعه می توان به مجتمع تجاری با ۷۰۰ واحد فروشگاهی و نیز شهربازی سرپوشیده ۵۰۰۰ متر مربعی و رستوران و فست فود اشاره کرد. پاركينگ طبقاتي آسمان در ميدان ۱۷ شهريور مشهد و انتهاي بازار رضا واقع شده و نقش موثري در كاهش ترافيك و مشكل جاي پارك در اين محدوده بزرگ تجاري دارد.

طبقات منهای یک ، همکف و اول پروژه دارای کاربری تجاری است . طبقه یازدهم این مجموعه نیز جهت احداث مرکز تفریحی و شهربازی در نظر گرفته شده است . جمع  زیر بناهای تجاری و تفریحی مورد اشاره 19350 متر مربع می باشد .


 

رزرو هتل های مشهد

هتل های مشهد قیمت ها
رزرو اینترنتی هتل های مشهد
آفر های ویژه هتل های مشهد
کانال تلگرام زواران


لطفا تا بارگذاری کامل صفحه صبر کنید.

چرا زواران؟

زوران تنها سیستم رزوراسیونی می باشد که در آن مسافران عزیز می توانند با پرداخت حق رزرو حدود یک شب، تمام مدت اقامت خود را رزرو نمایند.

با ارائه تاییده رزرو هتل (واچر) دریافتی از سایت زواران به شرکت های گردشگری و توریستی طرف قرارداد زواران می توانید از تخفیفات ویژه و خدمات اختصاصی مشترکین زواران بهره بگیرید.

همچنین وب سایت زواران مزین به نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد.برای مشاهده جزئیات نماد اعتماد الکترونیکی به بالای صفحه مراجعه کنید.

 

ورود

ویژه ها

 با ما در ارتباط باشید نظرات در مورد هتل ها و اقامتگاه ها

منتظر نظرات سازنده شما در مورد هتل ها و اقامتگاه ها هستیم. در صورتی که در مورد هرکدام از هتل ها نظری دارید آن را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس رزرواسیون:
09153080940
09336953364
09151178562

تماس در ساعات اداری:
05138210387
05138211556

مدیریت سایت زواران:
09158088089

سرویس های ما

#

بالاترین کیفیت کیفیت برتر هتل ها

گروه گردشگری زواران سعی بر انتخاب با کیفیت ترین و مناسب ترین هتل های شهر مشهد مقدس را برای رفاه زواران عزیز دارد...

#

قیمت مناسب قیمت های ایده آل هتل ها

در کنار کیفیت مناسب و بالای هتل ها و هتل آپارتمان ها سعی بر رعایت حقوق زائرین محترم شده و قیمت های اقامت تا حد امکان کاهش یافته است...

#

تخفیفات ویژه تخفیف های دوره ای و اختصاصی

گروه گردشگری زواران طی رایزنی با هتل ها و هتل آپارتمان ها به صورت دوره ای تخفیفات ویژه در رزروها اعمال می کند...

#

اقامتی آسودهبا خیال راحت سفر کنید

اطمینان از محل اقامت قبل از سفر باعث آسودگی خاطر و اطمینان می گردد، اقامت خود در مشهد مقدس را به گروه گردشگری زواران بسپارید...