قیمت هتل های مشهد در نیمه شعبان

تاریخ انتشار: 1398/01/24

قیمت هتل های مشهد در نیمه شعبان

قیمت هتل در مشهد برای نیمه شعبان

اگر تصمیم گرفته اید برای جشن نیمه شعبان در مشهد باشید باید به شما و تصمیمتان آفرین بگوییم. جشن نیمه شعبان در مشهد و البته در کل کشور هرسال باشکوه تر از سال های قبل برگزار می شود. شهر مشهد در نیمه شعبان و به ویژه خیابان های نزدیک حرم ، شاهد تعداد زیادی از افرادی ست که به شادی و پایکوبی مشغول اند و بسیاری از آنها مشغول پخش کردن نذری هستند. از طرفی در اعیاد مهم مانند نیمه شعبان، ضریح مطهر و همچنین صحن های حرم مطهر  با گل آرایی های زیبا، آماده برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان و زیبایی حرم امام رضا(ع) در این اعیاد دو چندان می شود. برای رزرو هتل های مشهد در اعیاد این چنینی بهتر است از قبل حدود قیمت چندتا از هتل های مد نظرتان را بدانید. در این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد را برای نیمه شعبان98 بیان می کنیم.

قیمت هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد برای نیمه شعبان

هتل آپارتمان رنگین کمان در مشهد به واسطه داشتن بسیاری از فاکتورهای مهم برای سفر به مشهد، یکی از هتل آپارتمان های نزدیک حرم است که مورد استقبال مسافران مشهد قرار می گیرد. نزدیک بودن به حرم، قیمت مناسب هتل و خدمات و امکانات مناسب برای اقامت در مشهد از جمله ویژگی های هتل رنگین کمان مشهد است. قیمت رزرو هتل رنگین کمان مشهد برای نیمه شعبان نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان رنگین کمان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - چهارراه سوم

قیمت هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد برای نیمه شعبان

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

قیمت هتل آپارتمان بسطامی مشهد برای ایام نیمه شعبان

هتل بسطامی در مشهد یکی از هتل های نزدیک حرم مشهد است بطوریکه با 5 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم مشرف شوید. خدمات هتل بسطامی مشهد در حد هتل های دو ستاره است. هتل بسطامی در سال 95 در مشهد افتتاح شده و در تمام ایام سال با امکانات مناسب و پرسنل مجرب و آموزش دیده آماده پذیرایی از مسافران گرامی می باشد. هتل بسطامی مشهد همچنین دارای ترانسفر با هماهنگی نیز می باشد. قیمت هتل بسطامی برای رزرو و اقامت در نیمه شعبان نفری 110.000 تومان است. 

آدرس هتل آپارتمان بسطامی: مشهد - خیابان امام رضا - خیابان اندرزگو 12

قیمت هتل آپارتمان بسطامی مشهد برای ایام نیمه شعبان

هتل بسطامی مشهد

قیمت رزرو هتل آپارتمان آرین مشهد در نیمه شعبان98

شاید اولین چیزی که از هتل آپارتمان آرین مشهد به نظر بیاید، محل قرارگیری هتل و نزدیکی فوق العاده اش به حرم مطهر در مشهد باشد. اما درکنار این نقطه قوت خود هتل آپارتمان آرین، امکانات و خدمات عالی را در خود جای داده است. منوی بوفه برای هر سه وعده غذایی با انواع متنوع غذاهای لذیذ، نوساز بوده هتل که در سال 96 افتتاح شده و اتاق ها دارای تراس و نورگیر و بسیار تمیز از ویژگی های خاص هتل آپارتمان آرین در شهر مشهد است. قیمت هتل آرین مشهد برای اقامت در ایام نیمه شعبان نفری 130.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آرین: مشهد - خیابان امام رضا - ابتدای امام رضا 3

قیمت رزرو هتل آپارتمان آرین مشهد در نیمه شعبان98

هتل آرین مشهد

رزرو هتل ارزان در مشهد از طریق زواران

یکی از خدماتی که سایت زواران به مسافران مشهد ارائه می دهد، رزرو هتل های ارزان در مشهد با کیفیت بسیار بالا می باشد. اگر بودجه ای که برای سفر خود درنظر گرفته اید به اندازه رزرو هتل های لوکس مشهد نیست اصلا نگران نباشید. با سایت زواران تماس بگیرید ما با براورد هزینه شما بهترین هتل یا هتل آپارتمان های مشهد را معرفی می کنیم.

شماره تماس با زواران و رزرو هتل ارزان در مشهد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/01/24

 

نماد اعتماد الکترونیکی