قیمت هتل آپارتمان در مشهد نزدیک حرم برای اردیبهشت

تاریخ انتشار: 1398/02/02

قیمت هتل آپارتمان در مشهد نزدیک حرم برای اردیبهشت

قیمت هتل آپارتمان در خیابان امام رضا5 مشهد

با عبور کردن از تعطیلات عید نوروز که تعداد زیادی مسافر به مشهد سفر می کنند و قیمت هتل ها نیز اندکی با افزایش همراه است. وارد اردیبهشت ماه می شویم. در فصل بهار به ویژه ماه اردیبهشت، مشهد هوای بسیار معتدل و دلچسبی دارد. و به دلیل اینکه تعداد مسافران کمتر می شود قیمت هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد نیز مناسب تر از ایام نوروز می باشد. خیابان امام رضا از خیابان های منتهی به حرم مطهر است که تعداد زیادی هتل و هتل آپارتمان را در خود جای داده است. خیابان امام رضا5 از خیابان های بسیار نزدیک به حرم است که هتل های واقع در آن حدود 10 دقیقه حتی کمتر پیاده روی تا حرم دارند. در این مطلب از سایت زواران قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های واقع در خیابان امام رضا5 که کیفیت و حدود قیمت یکسانی دارند را برای رزرو در ماه اردیبهشت بیان می کنیم.

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان سارینا مشهد با قرارگرفتن در خیابان امام رضا5 از هتل های نزدیک به حرم مطهر است که حدودا 5 دقیقه پیاده روی تا حرم در مشهد دارد. هتل سارینا مشهد در سال 95 بازسازی و تبدیل به یکی از بهترین هتل آپارتمان های خیابان امام رضا5 شده است. لابی هتل آپارتمان سارینا در مشهد فضایی دلباز و شیک دارد و اقامت در اتاق های آن با امکانات و خدماتش رضایت شما را در سفر مشهد جلب می کند.

قیمت هتل آپارتمان سارینا مشهد برای رزرو اردیبهشت ماه نفری 60.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان سارینا : مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3

هتل آپارتمان سارینا مشهد

هتل آپارتمان سارینا در مشهد

هتل آپارتمان وطن مشهد

از هتل آپارتمان های نوساز خیابان امام رضا5 می توان به هتل آپارتمان وطن مشهد اشاره کرد. هتل وطن مشهد در سال 97 فعالیت خود را آغاز کرده و نوساز بودن آن مزید بر علت شده که هتل آپارتمان وطن بسیار مرتب، تمیز و چیدمان های شیک داشته باشد. رعایت استانداردهای هتلداری در هتل آپارتمان وطن مشهد لبخند شادی و رضایت را بر لب مسافران مشهد می نشاند. محیط آرام و دنج هتل وطن مشهد نیز سبب آسایش در سفر به مشهد می شود.

قیمت رزرو هتل آپارتمان وطن در مشهد برای اردیبهشت نفری 60.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان وطن: مشهد - امام رضا 5 - چهنو3

هتل آپارتمان وطن مشهد

هتل آپارتمان وطن در مشهد

هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان حجاب در مشهد ظرفیت پذیرش 90 مسافر را در مشهد دارد. امکانات کافی هتل حجاب مشهد توسط پرسنل مجرب آن در اختیار مسافران قرار می گیرد. پلن اتاق های واقع در هتل آپارتمان حجاب مشهد 2 ، 3 ، 4 ، 5 و 6 تخته می باشد و خدماتی نظیر کافی شاپ، رستوران، لاندری، اینترنت و... از امکانات هتل آپارتمان حجاب مشهد است که با اقامت در آن می توانید بهره مند شوید.

قیمت هتل آپارتمان حجاب در مشهد برای رزرو اردیبهشت به ازای هر نفر 58.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان حجاب : مشهد - خیابان امام رضا 5 - انتهای چهنو 10

هتل آپارتمان حجاب مشهد

هتل آپارتمان حجاب در مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد از سال 91 افتتاح شده و در سال93 نیز مورد بازسازی قرار گرفته است. می توان گفت تجربیاتی که در طی مدت فعالیتش کسب کرده باعث شده هر روز خدمات خوب، باکیفیت و متناسب با نیاز مسافران مشهد را به آنها ارائه دهد. محیط ساکت و دنج هتل درویش مشهد، هتل را به محلی مناسب برای اقامت نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع) تبدیل کرده است. فاصله هتل درویش تا حرم حدود 10 دقیقه پیاده روی می باشد.

قیمت هتل آپارتمان درویش مشهد برای رزرو در اردیبهشت نفری 55.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان درویش: مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان درویش در مشهد

رزرو هتل در مشهد

برای رزرو هتل های مشهد اصلا نگران نباشید. سایت زواران با معرفی بهترین و قیمت مناسب ترین هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد، اقامت شیرینی برای شما در مشهد رقم می زند. پس همین الان با شماره سایت زواران برای رزرو هتل در مشهد تماس بگیرید.

تلفن رزرو هتل در مشهد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/02

 

نماد اعتماد الکترونیکی