قیمت هتل برای شب قدر در مشهد

تاریخ انتشار: 1398/02/14

قیمت هتل برای شب قدر در مشهد

قیمت هتل های مشهد برای شب های قدر

از شب و روزهای بسیار مهم برای هر مسلمانی می توان به شب های قدر اشاره کرد. همانطور که می دانید و در روایات آمده در شب قدر قرآن به یکباره نازل شده و  تقدیر زندگی یک سال آینده انسان‌ها در این شب رقم می خورد. بنابر آموزه‌های اسلامی خوابیدن در شب قدر مذموم و شب‌زنده‌داری در آن سفارش شده‌است. دعا و استغفار به دلیل توجه خدا به بندگان برای بخشایش گناهان آنان در شب قدر توصیه شده‌ است. روز قدر هم به اندازه شب آن ارجمند است. به دلیل این فضای معنوی، بسیاری از هموطنان ترجیح می دهند شب زنده داری و راز و نیازهای شب قدر را در حرم اما رضا(ع) انجام دهند. به راستی که سب قدر در مشهد دیدنی ست. دانستن قیمت هتل های مشهد در ایام مبارک شب های قدر باعث می شود برنامه ریزی بهتری برای سفرتان به مشهد داشته باشید. اگر به دنبال هتل قیمت مناسب در مشهد هستید، رزرو هتل آپارتمان خوب در مشهد انتخاب مناسبی ست. قیمت تعدادی از هتل آپارتمان قیمت مناسب در مشهد که کیفیت و خدمات خوبی نیز دارند را در این مطلب زواران می گوییم.

هتل آپارتمان آذین مشهد

هتل آپارتمان آذین در مشهد در سال 96 بازسازی شده است. این بازسازی و به روز رسانی هتل آذین را به هتلی مجهز و خوب برای اقامت در مشهد تبدیل کرده است. رستوران هتل آذین مشهد با ظرفيت حدود 200 نفر و ارائه غذاهای باکیفیت در خدمت مسافران مشهد می باشد. فاصله هتل آپارتمان آذین مشهد حدود یک ربع پیاده روی تا حرم مطهر دارد که سرویس رایگان حرم می تواند برای پیمودن این مسافت به شما کمک کند. اتاق های هتل آذین مشهد فضای وسیع و طراحی و چیدمان های مدرنی دارد.

قیمت رزرو هتل آپارتمان آذین برای اقامت در شب های قدر در مشهد نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آذین مشهد: خیابان امام رضا 23

هتل آپارتمان آذین مشهد

هتل آپارتمان آنا مشهد

هتل آپارتمان آنا از هتل آپارتمان های نزدیک حرم در مشهد می باشد. که با اقامت در آن 10 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر در مشهد دارید. هتل آپارتمان آنا مشهد به تازگی در سال 96 بازسازی شده است. صبحانه هتل آپارتمان آنا مشهد بصورت بوفه با تنوع زیاد و منوی انتخابی شام و نهار کامل می باشد. اتاق های هتل آنا مشهد بزرگ و دلباز بوده و تمام واحدهای اقامتی هتل آپارتمان آنا مشهد دارای آشپزخانه و اجاق گاز برای آشپزی هستند.

قیمت اقامت در هتل آپارتمان آنا مشهد برای شب قدر در مشهد نفری 75.000 تومان می باشد.

آدرس هتل آپارتمان آنا: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - رجب زاده 10

هتل آپارتمان آنا مشهد

هتل آپارتمان کنعان مشهد

هتل آپارتمان های باکیفیت همیشه مکان های محبوبی برای اقامت در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) هستند. این محبوبیت به دلیل قیمت مناسب و خدمات خوب برای مسافران می باشد. هتل کنعان در مشهد که بسیار به حرم مطهر نزدیک می باشد، به تازگی بازسازی شده است و دارای 4 طبقه می باشد که دو طبقه آن نوساز و فاز جدید هتل محسوب می شوند و دو طبقه دیگر فاز قدیمی هتل کنعان مشهد هستند که فاز جدید آن بالطبع قیمت بیشتری نیز دارد. کیفیت خوب غذای هتل کنعان نیز از دیگر مزیت های آن است. تاریخ 2 خرداد تا 5 خرداد برای قیمت شب های قدر هتل آپارتمان کنعان مشهد بصورت زیر اعلام شده است.

قیمت فاز قدیمی هتل کنعان مشهد برای رزرو شب های قدر نفری 85.000 تومان می باشد

قیمت فاز جدید هتل آپارتمان کنعان مشهد برای رزرو هتل در شب قدر در مشهد نفری 95.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان کنعان: مشهد - خیابان امام رضا 8 - کوچه شهید ربیعی - کوچه صاحب نهم

هتل آپارتمان کنعان مشهد

رزرو هتل در مشهد برای شب های قدر98

هتل آپارتمان های معرفی شده در بالا همگی کیفیت مقبولی دارند و به نسبت خدمات ارائه شده قیمت بسیار خوبی نیز دارند. به همین دلیل است که در ایام خاص مانند شب های قدر به سرعت پر می شوند. برای رزرو هتل آپارتمان های آذین، آنا و کنعان مشهد به علاوه سایر هتل های مشهد می توانید با سایت زواران تماس گرفته و با کمترین قیمت در مشهد هتل رزرو کنید.

رزرو هتل ارزان در مشهد: 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/14


 

نماد اعتماد الکترونیکی