قیمت هتل های مشهد برای شب های قدر

تاریخ انتشار: 1398/02/15

قیمت هتل های مشهد برای شب های قدر

قیمت هتل های مشهد در شب های قدر98

برنامه های ویژه حرم مطهر امام رضا(ع) برای شب های مبارک قدر باعث شده سفر به مشهد در این ایام، بار معنوی بسیاری داشته باشد. مسافران مشهد در این سفر برای راز و نیاز و خواندن دعاهای مخصوص شبهای قدر به حرم مطهر می روند. شب زنده داری در حرم امام رضا(ع) حال و هوای دیگری دارد به ویژه اکنون که ماه مبارک رمضان و شب های قدر سال98 در فصل بهار و هوای دلچسب بهاری ست و مسافران مشهد می توانند نهایت استفاده را از سفر به مشهد ببرند. در این سفر معنوی باید هنگامیکه به هتل محل اقامت خود در مشهد می آیید نیز آرامش خیال داشته باشید. به همین دلیل در این مطلب زواران قیمت تعدادی از هتل های باکیفیت دو و سه ستاره نزدیک حرم مشهد را برای اقامت در شب های قدر بیان می کنیم، مطمئن باشید با اقامت در هرکدام از آنها، در سفر به مشهد از نظر خدمات هتلی آرامش دارید.

هتل دو ستاره ابریشم مشهد

هتل ابریشم مشهد با درجه دو ستاره، از هتل های بسیار نزدیک به حرم می باشد. اقامت در هتل ابریشم مشهد با فضایی زیبا و محیطی آرام در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) آرامش را مهمان سفرتان می کند. هتل با سابقه ابریشم در مشهد به تازگی بازسازی شده و لوازم و وسایل مدرن و جدید را در کنار بهبود خدمات به امکانات هتل افزوده است. رستوران زیبای هتل ابریشم مشهد نیز با 80 نفر ظرفیت نهار و شام را بصورت انتخابی و صبحانه را بصورت بوفه سرو می کند.

قیمت هتل ابریشم مشهد برای اقامت در شب های قدر در مشهد نفری 110.000 تومان است.

آدرس هتل ابریشم: مشهد - امام رضا2 - کوچه کربلا

هتل دو ستاره ابریشم مشهد

هتل دو ستاره نخل فردوس مشهد

هتل نوساز نخل فردوس در مشهد با فاصله ای حدود 10 دقیقه پیاده روی نسبت به حرم مطهر قرار دارد. اتاق های هتل نخل فردوس مشهد بسیار شیک و دلباز هستند. تمیزی و مرتب بودن هتل نخل فردوس در مشهد از دیگر امتیازات این هتل دو ستاره است. کیفیت غذای هتل دو ستاره نخل فردوس بسیار خوب و نحوه طبخ غذاها کاملا حرفه ای می باشد. به همین دلیل رضایت مسافران را کاملا جلب می کند.

قیمت هتل نخل فردوس مشهد برای رزرو شب های قدر98 نفری 85.000 تومان است.

آدرس هتل نخل فردوس : مشهد - خیابان امام رضا 11

هتل دو ستاره نخل فردوس مشهد

هتل سه ستاره نسیم مشهد

هتل نسیم مشهد در سال 97 آغاز بکار کرده است. پس اگر بر این عقیده هستید که هتل های نوساز خدمات بهتر و کامل تری ارائه می دهند، حتما هتل نسیم در مشهد را جزو گزینه های انتخابی خود قرار دهید. لابی و فضای داخلی فوق العاده شیک هتل نسیم مشهد از ابتدای ورود نشان دهنده انتخاب درست شما در رزرو هتل در مشهد می باشد. رستوران هتل نسیم مشهد که در طبقه8 واقع شده دارای فضای دلباز با دید بسیار زیبایی ست که خاطره ای خوش از اقامت در هتل نسیم مشهد برایتان رقم می زند.

قیمت رزرو هتل نسیم مشهد از تاریخ 2 تا 6 خرداد برای اقامت شبهای قدر در مشهد نفری 180.000 تومان است.

آدرس هتل نسیم: مشهد امام رضا8 چهاراه دوم سمت چپ هتل نسیم

هتل سه ستاره نسیم مشهد

رزرو هتل برای شب های قدر در مشهد

برای شب های قدر، عید فطر و مناسبت های این چنینی باید هتلی را انتخاب و رزرو کنید که از خدماتش اطمینان کامل داشته باشید. زیرا در این روزها هتل های مشهد مملو از مسافر هستند و شما باید از سرویس دهی پرسنل خاطر جمع باشید. که با افزایش تعداد مسافران هتل، کیفیت و خدمات هتل دچار تغییر نشود. با تماس با سایت زواران همیشه بهترین پیشنهادات را برای رزرو هتل در مشهد دریافت کنید.

رزرو بهترین هتل های مشهد: 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/15


 

نماد اعتماد الکترونیکی