هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای شب های قدر

تاریخ انتشار: 1398/02/23

هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد برای شب های قدر

هتل آپارتمان های قیمت مناسب مشهد در شب های قدر

شب های قدر، شب های بسیار عزیزی برای سفر به مشهد هستند. شب زنده داری و مناجات با پروردگار در حرم مطهر امام رضا(ع) حس و حال عجیبی دارد. برنامه های ویژه در حرم که از شب تا صبح برگزار می شود، نمازهای جماعت که باشکوه هرچه تمام تر در حرم و در صحن های مختلف آن برگزار می شود، قرائت قرآن، سخنرانی ها و... همگی سبب شده مسافران مشهد مدت زمان زیادی را در حرم امام رضا(ع) بگذرانند و تنها زمان محدودی برای استراحت در هتل باشند. بسیاری از مسافران مشهد که برای زیارت حرم امام رضا(ع) به مشهد سفر کرده اند و همانطور که گفتیم زمان بسیار کمی را در هتل هستند. به دنبال رزرو هتل یا هتل آپارتمان های قیمت مناسب در مشهد هستند. برای این دسته از عزیزان قیمت تعدادی از هتل آپارتمان های ارزان مشهد را بیان می کنیم که در عین حال کیفیت خوبی هم دارند.

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل آپارتمان پارادایس در مشهد از هتل آپارتمان های نزدیک حرم می باشد که در سال 92 شروع به کار کرده است. ساختمان و فضای داخلی هتل پارادایس مشهد بسیار شیک و مرتب می باشد و می توان گفت هتل پارادایس مشهد از هتل آپارتمان های تمیز شهر مشهد است. اتاق های هتل آپارتمان پارادایس نیز تمیز و مرتب هستند و امکانات کافی برای اقامت در مشهد را در اختیار مسافران مشهد قرار می دهد.

قیمت هتل آپارتمان پارادایس مشهد برای رزرو و اقامت در شب های قدر نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان پارادایس: مشهد - خیابان امام رضا 5 - چهنو 3 - بن بست دوم - سمت راست

هتل آپارتمان پارادایس مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان درویش مشهد در سال 93 بازسازی شده است. از نکات مثبت و بارز هتل آپارتمان درویش در مشهد دسترسی آسان به حرم مطهر و فاصله بسیار نزدیکش به حرم می باشد بطوریکه با حدود 10 دقیقه پیاده روی می توانید به حرم مشرف شوید. امکانات هتل آپارتمان درویش و اتاق های واقع در آن بسیار کامل و مناسب برای اقامت در مشهد می باشد. محیط دنج و آرام هتل آپارتمان درویش در مشهد پذیرای مسافران عزیز می باشد.

قیمت هتل آپارتمان درویش در مشهد برای شب های قدر نفری 80.000 تومان است.

آدرس هتل آپارتمان درویش: مشهد - امام رضا 5 - چهنو10

هتل آپارتمان درویش مشهد

هتل آپارتمان پاویون مشهد

هتل آپارتمان پاویون مشهد که از هتل های باسابقه و نسبتا قدیمی شهر مشهد می باشد از سال 88 شروع به کار کرده و برای ارتقا و بهبود خدمات و امکاناتش در سال 96 نیز بازسازی شده است. هتل آپارتمان پاویون مشهد دارای لابی و اتاق های دلباز می باشد که در کنار سایر امکانات هتل سفری خاطره انگیز برایتان رقم می زند. هتل آپارتمان پاویون مشهد قیمت بسیار مناسبی نسبت به خدمات خود ارائه می دهد.

قیمت رزرو هتل آپارتمان پاویون مشهد برای اقامت در شب های قدر نفری 70.000 تومان می باشد.

آدرس هتل پاویون: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - نبش چهار راه سوم

هتل آپارتمان پاویون مشهد

رزرو هتل های قیمت مناسب مشهد برای شب های قدر

اگر به دنبال هتل یا هتل آپارتمان قیمت مناسب و ارزان در مشهد هستید، سایت زواران پیشنهادات ویژه ای برایتان دارد. معرفی و رزرو هتل های ارزان در مشهد کمی از نگرانی های شما در سفر مشهد را کاهش می دهد. برای رزرو هتل یا هتل آپارتمان های ارزان مشهد با زواران تماس بگیرید.

تلفن تماس با زواران برای رزرو هتل قیمت مناسب در مشهد : 1008088(0519)

تاریخ انتشار : 1398/02/23


 

نماد اعتماد الکترونیکی